Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 14.02.2005, 19:49   #1
drago5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Posty: 4
drago5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jak nagrać mpeg na DVD w nero?

Kupiłem niedawno instukcje jak przerabiać Divx na DVD. Przy przerabianiu używałem programow:GSpot TMPEGnc Plus i Virtual Dub. Wszystko ładnie śmiga. Potrafie wpleść napisy dzielić film na części. Ogólnie mowiąc film bez problemow przerabia się na mpeg. Tylko jak go nagrać na płyte DVD tak abym mogł oglądać film na stacjonarnym odtważaczu. Po wejściu w nero w zakładke DVD-Video po lewej stronie otwiera się pole gdzie mam "przeciągnąć" film do nagrania.W polu tym są już dwa puste foldery Video_TS i Audio-TS. Gdy chce do katalogu Video_TS wkleić film do nagrania to wyświetla mi komunikat że nie ten format. To po co ja kupowałem tą instukcje skoro nie da się tego nagrać.Prosze o podanie mi sposobu jak to zrobić najlepiej jakby to byla instrukcja napisana bardzo szczegołowo bo świeży jestam w tym temacie.
Chętnie podziele się instyrukcją z kimś kto może mi pomoc.Może istnieje jakiś program do nagrywania filmow DVD lepszy od nero.
drago5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2005, 22:30   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez drago5
Kupiłem niedawno instukcje jak przerabiać Divx na DVD. Przy przerabianiu używałem programow:GSpot TMPEGnc Plus i Virtual Dub. Wszystko ładnie śmiga. Potrafie wpleść napisy dzielić film na części. Ogólnie mowiąc film bez problemow przerabia się na mpeg. Tylko jak go nagrać na płyte DVD tak abym mogł oglądać film na stacjonarnym odtważaczu. Po wejściu w nero w zakładke DVD-Video po lewej stronie otwiera się pole gdzie mam "przeciągnąć" film do nagrania.W polu tym są już dwa puste foldery Video_TS i Audio-TS. Gdy chce do katalogu Video_TS wkleić film do nagrania to wyświetla mi komunikat że nie ten format. To po co ja kupowałem tą instukcje skoro nie da się tego nagrać.Prosze o podanie mi sposobu jak to zrobić najlepiej jakby to byla instrukcja napisana bardzo szczegołowo bo świeży jestam w tym temacie.
Chętnie podziele się instyrukcją z kimś kto może mi pomoc.Może istnieje jakiś program do nagrywania filmow DVD lepszy od nero.
Cześć
Po 1. nie musisz się z nikim dzielić instrukcjami, na forum są takie instrukcje (za darmo)
Po 2. aby móc nagrać tak przerobiony film "*.mpg" trzeba użyć programu do Authoringu np: TMPGEnc DVD Author a opis znajdziesz TU
Po 3. Potem nagrywać w Nero
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2005, 22:43   #3
drago5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Posty: 4
drago5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki!!!!! Dwa dni nie śpie.
drago5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 08:24   #4
mesztica
User nad userami :)
 
Avatar użytkownika mesztica
 
Data rejestracji: 09.01.2004
Lokalizacja: Łagów Lubuski
Posty: 119
mesztica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez drago5
Kupiłem niedawno instukcje jak przerabiać Divx na DVD.
...ciekaw tylko jestem ile zapłaciłeś
__________________
XP-M2500+@2710Mhz & Hynix512DualDDR460 & 120GB+160GBSATA & Plextor712A & DVDLiteON & BenqEW162i
mesztica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 09:48   #5
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mesztica
...ciekaw tylko jestem ile zapłaciłeś
Myślę że to nie jest istotne, każdy popełnia błędy.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 20:56   #6
drago5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Posty: 4
drago5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Powiem tylko tyle że była tania.Oszczędziło mi to dużo czasu gdyż dostałem rownież programy.Świeży jestem w tym temacie więc się nie dziwcie
drago5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.