Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.12.2010, 19:37   #1
cafedelmaree
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.12.2010
Posty: 2
cafedelmaree w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak polaczyc zawartosc dvd

witam

Jestem kompletnie zielony w temacie. Skopiowałem cała zawartośc dvd ( koncert) na dysk twardy za pomoca programu dvd shrink 3.2 Pl. Teraz na dysku mam dwa katalogi Audio TS i Video TX. W drugim mam jakies pliki ale jak je odtwarzam to piosenka zaczyna sie od polowy albo jest tylko do polowy. Problem jest taki . Potrzebuje to wszytsko zgrac w jeden plik zebym mogl spokojnie z apomoca jednego pliku obejrzec caly koncert. Klikam i leci.... . Jak to wszystko połaczyć
cafedelmaree jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.12.2010, 20:32   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli zgrałeś wszystko, to w jakimś programie do odtwarzania DVD (np. PowerDVD, czy WMP) wskaż jako źródło filmu katalog VIDEO_TS, albo plik VIDEO_TS.IFO już oglądasz całość.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2010, 22:06   #3
cafedelmaree
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.12.2010
Posty: 2
cafedelmaree w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki za odpowiedz

odtwarzam w media player, kmplayer ale tam jest z 10 plików róznych wielkości i kazdy który uruchamiam to nie jest kompletny tzn nie ma pliku z calym koncertem

pozdrawiam

SPrawdziłem typ pliku VIDEO_TS (DVD IFO FILE) i pliki jeszcze VIDEO_TS.BUP, VTS_01_0.BUP, VTS_01_1,VTS_01_2,VTS_01_3, i tak do _01_05

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 02.12.2010 o godz. 22:23 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
cafedelmaree jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Jak stworzyc obraz dvd nagranej zywcem na hdd albo nagrac dvd bezposrednio z hdd maestro Napędy optyczne DVD 7 29.10.2004 19:42
jak przegrac film dvd ??(jestem poczatkujacy) Bravo DVD-Video 27 12.03.2004 22:48


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.