Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.12.2004, 21:23   #1
Silverfox
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Silverfox
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Posty: 3
Silverfox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak przegrac film DVD 6,7 GB na DVD 4,7 GB

Mam problem chodzi o film Miss Agent, chce zrobic sobie kopie zapasowa, ale film ma 6,7 GB a ja mam plyty 4,7 GB od razu mowie ze nie chce nic wycinac zadnych dodatkow, jak mam to zrobic ? co polecacie ? Slyszalem o plytach Dwuwarstwowych DL, ale nie wiem gdzie je moge dostac. I jeszcze jedno moja nagrywarka nagrywa dwuwarstwowe plyty Dvd
Silverfox jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.12.2004, 21:29   #2
McGyVeR
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.05.2004
Posty: 10
McGyVeR w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Uzyj programiku o nazwie DVD Shrink pozwala na transkodowanie materiału. Sam sprawdzi płytke i dostosuje odpowiednie parametry, Zreszta sam obadasz.
A oto link http://www.idg.pl/ftp/pc_3980/DVD.Shrink.3.2.0.15.html
McGyVeR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 21:39   #3
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Albo użyj programu DVDFab i podziel film z dodatkami na dwie płyty DVD_R /bez transkodowania o jakości jak oryginał/.
__________________
Pozdrawiam
adax jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 23:37   #4
Silverfox
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Silverfox
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Posty: 3
Silverfox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki serdeczne przyjemnie jest wejsc na forum i otrzymac odpowiedz na nurtujace Cie pytanie.
Silverfox jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2004, 10:18   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wczoraj czas apokalipsy z 7 GB do standrdowej plytki poszedl - mialem obawy co do jakosci ale no problem - efekt super, wic imho nie ma co kombinowac z dzieleniem na 2 krazki
uzyj Shrinka - jest przyjemny
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2004, 12:01   #6
Maximvs
Jedyny Sprawiedliwy
 
Avatar użytkownika Maximvs
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Posty: 19
Maximvs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nimal

też sobie zrobiłem kopię Czasu Apokalipsy i robiłem w shrinku w opcji authoring z wywaleniem śmietnika w posatci ścieżki dźwiękowej angielskiej,napisów i menu a i tak 70 % pierwotnego rozmiaru wyskoczyło.Też sie obawiałem o jakość ale całkiem spoko się ogląda. Wyjątek to początkowa scena w, której ląduje helikopter-tam widać że plik został za bardzo odchudzony-lekka pikseloza. Tak poza tym to bardziej mi się teraz opłaca czasowo uzywać dvd-shrinka niż ładować filmy do divx'a.
Maximvs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.