Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 21.07.2005, 12:10   #1
neo_hack
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2005
Lokalizacja: Wodzisław City
Posty: 24
neo_hack w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
>>> Canopus Edius 3.0 <<<

Witam ponownie...dzisiaj trafił do mnie piekny program firmy Canopus...z tego co się dowiedziałem to ma on ogromne możliwości również w sferze napisów tzn podobno według wielu ludzi którzy profesjonalnie się edycja i montażem zajmują, oferuję on najlepsze animacje, oraz efekty na tworzone napisy. Niestety w Polsce nie widziałem zadnej ksiązki do tego programu w zadnym z wydawnictw. Ja pracuje na oprogramowaniu Adobe (Premiere Pro, Encorde DVD, After Efects) i przyznaje szczerze ze Adobe Premiere Pro ma biedne te mozliwosci jesli chodzi o tworzenie napisów (nie ma żadnych animacji ani efektów ktore mozna by było andać napisowi). Zatem jeśli ktokolwiek ma jakieś tutoriale Polskie albo posiada jakiekolwiek materiały odnosnie Ediusa bardz prosze niech napisze to się skontaktuje jakoś. Z góry dzieki. Pozdrawiam
P.S. Ktos w jakims poscie pisał jaki program do authoringu jest najlepszy ?? Musze przyznac ze dla mnie istnieje tylko jeden Adobe Encore DVD - wspaniały program, wiele możliwości i bardzo dobra pozycja z wydawnictwa Helion odnosnie tego programu :-)
neo_hack jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.07.2005, 14:16   #2
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmmm... jeżeli nie możesz tego o czym piszesz zrobić w After Effects, to chyba wina nie leży w aplikacji, tylko gdzieś indziej
Adobe Premiere ma faktycznie ubogie możliwości edycji / obróbki napisów (ale w 99% wystarczające, żeby nasz film nie wyglądał jak choinka w święta) ale nie do tego jest stworzony.
After Effects ma możliwości nieograniczone...

Posty typu, który program jest najlepszy powinny być zakazane - MODy powinny to zapisać jako regulamin forum.
Encore niczym specjalnym się nie wyróżnia (w mojej opinii) i mozna wskazać alternatywne programy o większych możliwościach. Choć pewnie jest wystarczający do 99% domowych zastosowań - kwestia jego uzywania to kwestia indywidualnego gustu. Ja go np. nie używam...

Pozdrawiam!

PS - chyba pykson pisał coś ostatnio o Ediusie w swoich postach...
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2005, 19:02   #3
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>

1stwasp, bardzo mi milo, ze mnie kojarzysz

faktycznie pisalem o ediusie, bo dla mnie to nr 1 wsrod edytorow video

swojego czasu sciagnalem do niego instrukcje PL, ale teraz pod tym adresem jest juz nieosiagalna, wiec jak ktos chce to niech mailuje: pykson[at]wp.pl
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.10.2009, 12:43   #4
david8213
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2005
Posty: 8
david8213 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Instrukcja PL do EDKA

Edius PRO 4 Informator PL
http://odsiebie.com/pokaz/5961851---77f0.html

Edius 4 Poradnik użytkownika PL
http://odsiebie.com/pokaz/5961884---3da6.html
david8213 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.10.2009, 13:02   #5
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
4 lata temu!!
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.