Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.01.2006, 21:39   #1
michalpa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2005
Posty: 3
michalpa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak to skopiować ???

Witam wszystkich. Mam następujący problem z pewna płytą dvd. Znajduje się na niej fiom ze studniówki, który został przygotowany przez firmę fotograficzną. Płyta została zabezpieczona przed kopiowaniem w bardzo ciekawy sposób. Mianowicie poprzez uszkodzenie mechaniczne na samym końcu nagrania. I tak film mozna oglądac bez problemu na dowolnym odtwarzaczu, a na jego końcu juz po napisach końcowych obraz nagle się zatrzymuje - wspomniane uszkodzenie płyty a co za tym idzie równiez niemożność odczytania jej przez laser. I tu pojawia się moje pytanie: w jaki sposób mozna taka płyte skopiować W żaden sposób nie da się przenieść ostatniego pliku vob na dysk, a przez to film jest niekompletny. Nie muszę dodawac że programy takie jak np. Nero sobie juz zupełnie nie radzą chociażby z utworzeniem obrazu i wywalają błąd na końcu kopiowania. Prosze zatem o poradę - jak to najlepiej skopiować, żeby film był w całości ?? Myślałem juz o próbie nagrywania odtwarzanego filmu w taki sposób jak nagrywa się media strumieniowe - jest to sposób ale traci się troszkę na jakości obrazu. prosze zatem o pomoc !!!

z góry dzieki za odpowiedź
pozdrawiam
michalpa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.01.2006, 21:55   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czy płyta posiada chaptery? jeśli tak, to spróbuj skopiować płytę bez ostatniego chaptera programem DVD2One (program nie jest darmowy).
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2006, 17:07   #3
michalpa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2005
Posty: 3
michalpa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No jest to prawdą, że bez ostatniego chaptera da się skopiować, ale wtedy ucina mi całą końcówkę prawie - ostatni chapter wg powyższego programu trwa jakieś 30 minut, a co mi po filmie bez zakończenia... Próbowałem juz wielu programów, ale jak na razie nic z tego... pozostaje mi pewnei tylko obejsc sie ze smakiem...
michalpa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 10:21   #4
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie gwarantuję sukcesu, ale spróbuj może użyć programu CDCheck Obecnie obsługuje on również płyty DVD, więc może sobie poradzi. Aby zaoszczędzić czas (sam proces trwa dość długo) proponuję zgranie tylko ostatniego - uszkodzonego pliku.
Powodzenia
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 10:27   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
BadCopy Pro

można spróbować DVDFab Decrypterem - może ominie to i zakończy płytę.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.