Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 11.03.2007, 18:56   #1
rafael73
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2007
Posty: 2
rafael73 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Trzy DVD na Plytce

Mam problemik mam trzy filmiki dvd z menu (zdjcia , filmiki i filmy z kamery która nagrywala odrazu na dvd).
Chcialbym to miec na 1 plytce problem w tym ze kazdy program widzi mi odzielne filmy mowie o TMPGEnc nie widzi mi menu
Dzieki za kazda rade.
Pozdrawiam.
rafael73 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.03.2007, 20:14   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeszcze raz napisz o co chodzi - szczeg***243;***322;owiej troch***281;, co masz i co chcesz z tym zrobi***263;.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2007, 19:25   #3
rafael73
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2007
Posty: 2
rafael73 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem jest tego typu mam zrobione przezemnie 3 filmiki dvd z menu tzn. :
1. Zrobilem sobie ze zdjec filmik dvd z menu wyborem ktore zdjecia kce ogladac.
2. Z filmikow z aparatow tez tak zrobilem mam 21 filmikow i zrobione do tego menu wyboru.
3. No o trzeci filmik to juz sama kamera tak nagrywa takze z menu wyboru scen itp.
Tak wiec mam trzy dvd z menu i kce je dac najedna plytke dvd takze zeby bylo menu wyboru nr1 nr2 i nr3 :0
a czy sie tak da to ni mom pojecia
Pozdrawiam.
rafael73 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2007, 00:41   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Da si***281; - DVD Remake w wersji Pro ma mo***380;liwo***347;***263; ***322;***261;czenia bodaj***380;e do 4 p***322;yt dostawiaj***261;c w***322;asne menu z wyborem p***322;yty (opcja Merge DVDs). Po wybraniu p***322;yty przechodzimy ju***380; do oryginalnego menu danej p***322;yty.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.