Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.11.2010, 17:50   #1
Nowy na forum

Data rejestracji: 13.11.2010
Xebap w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak usunąć reklamy i inne badziewia z DVD

Witam!!
Chciałbym aby po włożeniu płyty DVD do odtwarzacza od razu pojawiło się oryginalne menu filmu, chcę usunąć z płyty wszelkie reklamy, plansze ostrzegawcze, plansze z wyborem języka, filmik przedstawiający ściąganie jako kradzież i wszystko to co się wyświetla na TV przed pojawieniem się menu i czego nie można pominąć ani przyśpieszyć.
Nie chcę w żaden sposób modyfikować menu, ma zostać takie jakie jest, w późniejszym czasie chciałbym dowiedzieć się jak mogę usunąć resztę dodatków, czyli zwiastuny, materiały dodatkowe, wybór scen przy jednoczesnym zmodyfikowaniu menu tak aby usunięte materiały były widoczne w menu ale nieaktywne.
Ściągnąłem VobBlanker 2.1.30, MenuEdit 2.3.0, PCGedit ale to co ukazuje się moim oczom to dla mnie czarna magia, nie wiem o co chodzi z tymi wszystkimi cyferkami.

Jak mogę to zrobić??, za wszelką pomoc z góry dziękuję!!

Pozdrawiam
Xebap

Ostatnio zmieniany przez Xebap : 13.11.2010 o godz. 17:57
Xebap jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.11.2010, 19:22   #2
Guru

Data rejestracji: 01.05.2002
marynarz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Mysle ze DVDFab pomoze. Jak nie to trzeba tegiej glowy co sie zna na PGCEdit itp.
Stary 14.11.2010, 02:52   #3
Ͼ Ͽ
Zlotowicz

Data rejestracji: 15.05.2004
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Poczytaj trochę forum - jest na ten temat mnóstwo informacji.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: