Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.06.2010, 15:25   #1
bizon3
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bizon3
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 97
bizon3 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak utworzyć z flv lub mpg strukturę DVD-Video

Wprawdzie podobne tematy były, ale w 2006 i nie dotyczyły flv więc zakładam nowy temat i bardzo proszę o pomoc.
Chcę utworzyć pełną strukturę DVD-Video z plików flv - bo takie oryginalnie ściągam z neta lub z plików mpg bo na takie potrafię przerobić te ściągane flv.
Pliki flv przerabiam na mpg programem "Pazera". Potrzebuję utworzyć tą pełną strukturę DVD-Video bo moje najnowsze Nero Burning ROM 10 nie dodaje do kompilacji plików flv czy też mpg. Mogę dodawać tylko następujące pliki: VIDEO_TS.IFO, VIDEO_TS.VOB, VIDEO_TS.BUP, VTS_nn_0.IFO, VTS_nn_0.VOB,
VTS_nn_0.BUP i VTS_nn_m.VOB.
Niestety nie mam Nero Vision, bo to jest komp w pracy i Takie Nero mi kupili. Dodam, że wszystko musi być darmowe i legalne.
Teraz najważniejsze - mam Windows 7 więc programy, które mi polecicie, muszą chodzić po W 7.
bizon3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.06.2010, 20:48   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na to patrzyłeś http://www.dvdstyler.de/ ? Nie wiem, jak z Win7, popróbuj.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.06.2010, 13:06   #3
bizon3
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bizon3
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 97
bizon3 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki Reetou. Musze sprawdzić ten program. Teraz jednak testuję inny program Video DVD Marker FREE - ale powiem szczerze szału nie ma. Bardzo długo to wszystko przetwarza, kiepski w obsłudze - nie wiadomo kiedy kończy kolejne etapy. Człowiek czeka i czeka zanim wpadnie na pomysł aby zrobić następny krok i coś kliknąć. Jest mało intuicyjny.
Po nagraniu płyty wychodzi mi jakiś dźwięk zniekształcony (brzęczący). Próbuję z różnymi ustawieniami ale już czuję się zmęczony programem.
bizon3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2010, 10:27   #4
bizon3
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bizon3
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 97
bizon3 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeszcze raz dzięki Reetou. Twój program działa super i jakość obrazu z dźwiękiem jest rewelacyjna. Tego szukałem. Jeszcze go do końca nie zgłębiłem. Chciałbym aby w menu były widoczne jakieś tytuły poszczególnych filmików. Niestety po zgraniu na płytkę widzę tylko same filmy. Także muszę jeszcze poszperać w tym programie a chyba doję do tych tytułów. Jeszcze pytanko: może wiesz czy mogę w tym programie wycinań zbędne kawałki? Czy może polecisz mi jakiś (darmowy) program do edycji flv?

Ostatnio zmieniany przez bizon3 : 07.07.2010 o godz. 10:31 Powód: uproszczenie treści
bizon3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Kopiowanie DVD - ciekawy problem Coppermine Napędy optyczne DVD 8 09.03.2009 19:32
Problem z avi na dvd sprit DVD-Video 22 24.01.2006 21:48
Jak przegrac DVD na VHS lub CD? Yakuza_PL DVD-Video 3 16.07.2002 20:21


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.