Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 08.06.2005, 09:09   #1
davidzio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2005
Posty: 2
davidzio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak utworzyć menu na płycie DVD z plikami avi dla kina domowego

Może ktoś próbował stworzyć "menu" na DVD z plikami avi tak aby można je było odtwarzać w kinie domowym które "czyta" pliki avi. Męczę ten problem od tygodnia i wszystkie programy (przetestowałem chyba ze 20 różnych) chcą mi pliki avi przerobić na mpg lub niechcą nic zrobić pokazując że mam złe pliki (chcą mpg). Zależy mi na tym aby jak najwięcej zmieścić na płycie DVD i odtwarzać w kinie domowym. Jest może ktoś kto zna jakiś sposób rozwiązania tego problemu?
Zgóry Dziękuję.
davidzio jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.06.2005, 18:34   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Obawiam się, że to niemożliwe. Chcesz na jednej kompilacji połączyć dwie technologie: DVD-Video i Mpeg4. A specyfikacja DVD-Video nie obejmuje póki co obsługi avików. Więc albo avi bez menu, albo konwersja avi na mpeg, albo czekamy na odtwarzacze stacjonarne z bardziej rozbudowanymi funkcjami obsługi mpeg4.
Ale zawsze mogę się mylić, a temat, przyznam, interesujący.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 12:55   #3
davidzio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2005
Posty: 2
davidzio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za komentarz. Wlasnie tego sie obawialem. Musze wiec robic wszystko po staremu czyli avi osobno i mpeg osobno...
davidzio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2005, 21:04   #4
jardcom
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 1
jardcom w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cze wszystkim mam problem.Problem jest taki że filmy avi i chciałbym zgrać na płyty dvd zebym mógł je odtwazać w kinie domowym. Używałem programu FilmMachine i nieudało mi się tego dokonać czy istnieje prostrzy sposób na mój problem
Za pomoc z góry dziękuje.....
jardcom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.06.2005, 08:49   #5
morpheus
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika morpheus
 
Data rejestracji: 13.04.2004
Posty: 20
morpheus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez jardcom
Cze wszystkim mam problem.Problem jest taki że filmy avi i chciałbym zgrać na płyty dvd zebym mógł je odtwazać w kinie domowym. Używałem programu FilmMachine i nieudało mi się tego dokonać czy istnieje prostrzy sposób na mój problem
Za pomoc z góry dziękuje.....
Prostrzego chyba juz niema! To chyba najprostrzy kombajn jaki widzialem, ogranicza sie do kilku klikniec.
Jest jeszcze WinAvi, tam juz nie mosisz nic robic ale jakosc daje wiele do zyczenia. Niepolecam.
__________________
Nieważne jak by było i tak jest źle
morpheus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.