Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.02.2004, 09:38   #1
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
linux a dvd burnig - k3b kompilacja

wiec mam zrudlo ale trzeba podac sciezke do jakiegos tam pliku konfiguracyjnego kde a ja tej sciezki nie znam (--prefix)
i jeszcze czy wiecie jak zmusic gnoma do wypalania dvd bo podobno moze ale nie wiem jak


pozdro
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.02.2004, 19:26   #2
grz3si3k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika grz3si3k
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Posty: 193
grz3si3k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez przemo_one
wiec mam zrudlo ale trzeba podac sciezke do jakiegos tam pliku konfiguracyjnego kde a ja tej sciezki nie znam (--prefix)
i jeszcze czy wiecie jak zmusic gnoma do wypalania dvd bo podobno moze ale nie wiem jak


pozdro
Wiesz co naprawde takie info ze chej....
dowiedziałem sie nic..co tak na prawde chcesz wiedziec ??
że niby jakie ściezki i do czego ...program sam szuka plików z programami
czy wogóle masz emulacje scsi(to mandaryna to penie masz)

ja pale dvd pod slackiem..............

musisz miec program transcode zainstalowany aby k3b mógł wtyczki podpiąc

nie kozystam z gnome ale wiem ze mozna polecam strone

www.linux.pl
pozdro
__________________
FreeBSD 6.2-RELEASE czasami zapyziały Win_Shit XP (jak musze ) ale wole nie musiec....
grz3si3k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2004, 19:42   #3
katmai
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika katmai
 
Data rejestracji: 26.06.2002
Lokalizacja: Świebodzin
Posty: 126
katmai zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Musisz zalogować się jako root i podać ścieżkę do katalogu tymczasowego i określić jacy użytkownicy mogą kożystać z tej aplikacji. Co do Gnome to ta sama zasada, root konfiguruje program i określa uprawnionych userów. Jeśli chodzi o samo wypalanie DVD to sprawa nie wygląda różowo: Toshiba SD-R5002 wypalała mi pod Mandrake z różnym efektem jedne się wywalały w trakcie, inne dochodziły do końca ale nie chodziły w stacjonarce, a jeszcze inne były OK. Natomiast NEC ND1300A wyktywany jest jako zwykły CD-R/RW. Jeśli chcesz bezproblemowo palić DVD to radzę skożystać z "jedynie słusznego" OS-a (2K, XP lub 2003), no chyba że bardzo boisz się Mydoom'a
katmai jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2004, 11:44   #4
grz3si3k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika grz3si3k
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Posty: 193
grz3si3k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez katmai
Musisz zalogować się jako root i podać ścieżkę do katalogu tymczasowego i określić jacy użytkownicy mogą kożystać z tej aplikacji. Co do Gnome to ta sama zasada, root konfiguruje program i określa uprawnionych userów. Jeśli chodzi o samo wypalanie DVD to sprawa nie wygląda różowo: Toshiba SD-R5002 wypalała mi pod Mandrake z różnym efektem jedne się wywalały w trakcie, inne dochodziły do końca ale nie chodziły w stacjonarce, a jeszcze inne były OK. Natomiast NEC ND1300A wyktywany jest jako zwykły CD-R/RW. Jeśli chcesz bezproblemowo palić DVD to radzę skożystać z "jedynie słusznego" OS-a (2K, XP lub 2003), no chyba że bardzo boisz się Mydoom'a
Z tego co pamietam to k3b sam nadaje prawa userom i nic nie trezba robic..chyba ze w mandrake jest inaczej...ale nie jest
__________________
FreeBSD 6.2-RELEASE czasami zapyziały Win_Shit XP (jak musze ) ale wole nie musiec....
grz3si3k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.