Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.03.2005, 22:49   #1
coxis
Bywalec
 
Avatar użytkownika coxis
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Lokalizacja: Wawa
Posty: 46
coxis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chce się upewnić

Chciałem zrobić sobie kopie bezpieczeństwa pewnego filmu.

Mam Any DVD zainstalowane , mam DVD Decrypter , DVD Shrink 3.2 , CloneDVD2, Alcohol 120% i jeszcze costam .....

Chodzi o to że wystarczy mi tandem DVD Decrypter i DVD Shrink 3.2.
Ewentualnie Any DVD bo to sobie chodzi w tle cały czas.

I tak DVD Shrink 3.2 służy do tego żeby obciąć film żeby się zmieścił na płycie 4.7 , ale nie zrobie tego z orginalnego DVD jeżeli jest zabezpieczone.
I tu pojawia się DVD Decrypter po to żeby zgrać zabezpieczona płyte DVD najpierw na dysk a potem z dysku wgrać do DVD Shrink 3.2 , tam obrobić i potem nagrac np.nero.
Czy dobrze rozumiem ?

Czy np. nie wystarczy przy wł. Any DVD pracować na DVD Shrink 3.2 i będzie wtedy wszystko ok nawet z zabezpieczonymi płytami ?
coxis jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.03.2005, 22:53   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVD Shrink potrafi się przewrócić na zabezpieczeniach.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 23:11   #3
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez coxis
I tu pojawia się DVD Decrypter po to żeby zgrać zabezpieczona płyte DVD najpierw na dysk a potem z dysku wgrać do DVD Shrink 3.2 , tam obrobić i potem nagrac np.nero.
Czy dobrze rozumiem ?
Dobrze rozumujesz, DVD Decrypter jest chyba najlepszy do zabezpieczeń ,
zamiast Shrinka możesz urzyć DVD2one (szybciej i prościej no i w trybie IFO sobie radzi) a efekt porównywalny.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 23:20   #4
coxis
Bywalec
 
Avatar użytkownika coxis
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Lokalizacja: Wawa
Posty: 46
coxis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok zależy mi bardzo na jakości filmu.
Oprócz tego jak już tacy dobrzy jesteście to możecie mi powiedzieć jak mam płytke DVD , to czym sprawdzić co to za płyta , znaczy czy to ta wieksza jest czy zwykła (czy poprostu zobaczyć wielkość czy jest jakies oprogramowanie co pokaże odrazu z info o zabazpieczenich) , jakie ma zabezpieczenie itd.
coxis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2005, 23:39   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mój komputer i...DVD Decrypter

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:18
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 14:57   #6
coxis
Bywalec
 
Avatar użytkownika coxis
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Lokalizacja: Wawa
Posty: 46
coxis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra a takie pytanie czy nie lepiej używać :
AnyDVD i CloneDVD
Używając Any DVD będe mógł Clone DVD ripować film bezpośrednio z płyty więc zaoszczędzam czas.
Taka metoda jest chyba szybsza niż Descryptor + Shrink.
coxis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 20:51   #7
Ceki
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.02.2005
Posty: 163
Ceki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam wypróbowaną metode najpierw zrzucam film DVD Decrypter, potem (jeżeli musze bo film ma np. 7,4Gb) urzywam DVD Shrink 3.2 i nagrywam znowu DVD Decrypterem trwa to troche ( zrzucanie-analiza-encode-nagrywanie x4 jakieś 2-2,5 godziny) ale efekt końcowy jeśli zależy komuś na jakości obrazu jest idealny
Ceki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 21:04   #8
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
To ja jednak wole metode Anydvd + clonedvd 2.7.5.1 film zrzucam ok 7 minut lacznie z wywaleniem niepotrzebnych rzeczy i 14 minut na wypalenie 4x.Jakość idealna, film dziala bez porblemow
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 21:18   #9
coxis
Bywalec
 
Avatar użytkownika coxis
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Lokalizacja: Wawa
Posty: 46
coxis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Narazie próbuje Clone DVD + Any DVD.
Chciałem zrobić Decryptorem + Shrink , ale stwierdziłem ze najpierw spróbuje Clone bo może będzie szybciej.
Film ma 7.4 GB .... jak skończe to dam znać jak mi poszło.

Zgrałem z jedną ścieżką audio , napisy polskie , ale film ma 142 minuty i jakość jest raczej lipna jak na dvd.

Sorki sorki jednak jakość jest taka jak na org. , poprostu to film tak jest nagrany że na monitorze widać takie mrowienie w tle małe.

Cała operacja kopiowania (zapis x4) trwała 38 minut.

Ostatnio zmieniany przez coxis : 07.03.2005 o godz. 22:10
coxis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2005, 23:28   #10
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Szybkości obróbki z jakością nie pogodzisz ! niestety !
Albo jakość , albo jakoś.
Ale jeśli jakoś poszło to super !
Do duetu Decryptera to zamiast Shrinka jednak DVD2one, szybciej a i tak ta sama kupa.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2005, 07:24   #11
coxis
Bywalec
 
Avatar użytkownika coxis
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Lokalizacja: Wawa
Posty: 46
coxis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie no tym Clone DVD + Any DVD wyszło naprawde nieżle.
Dam znać jak będe miał coś nowego.
coxis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.