Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.06.2006, 14:41   #1
Artur:)
Bywalec
 
Avatar użytkownika Artur:)
 
Data rejestracji: 17.04.2006
Posty: 57
Artur:) zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z DVD Help !!!

witam po raz nie wiem
moze to nie ten dzial ale jednak zapytam
mam stacjonarny odtwarzacz dvd yamahy podlaczony do amplitunera tez yamahy
w opcjach dvd jest cos takiego jak czesctotliwosc probkowania w cyfrowym wyjsciu PCM
jest do wyboru 48khz lub 96khz
co mam wybrac prosze o odpowiedz
pozrdawiam czesc dodam jeszcze ze dzwiek jest kierowany przez coaxiala

Ostatnio zmieniany przez Artur:) : 22.06.2006 o godz. 14:46
Artur:) jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.06.2006, 14:54   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A nie mo***380;esz po prostu spr***243;bowa***263;, raz tak ustawi***263;, raz inaczej?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.06.2006, 15:00   #3
Artur:)
Bywalec
 
Avatar użytkownika Artur:)
 
Data rejestracji: 17.04.2006
Posty: 57
Artur:) zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ok ja nie widze roznicy
chodzi mi o to jak powinno byc najlepiej ustawione
Artur:) jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.06.2006, 15:07   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Skoro nie widzisz (nie s***322;yszysz) r***243;***380;nicy, to czym si***281; przejmujesz?

Mo***380;e rzu***263; monet***261;?

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.06.2006, 20:02   #5
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ustaw 96kHz.
Czasami jest tak, że amplitunery nie obsługują 96kHz - tzn. teraz już chyba wszystkie obsługują, albo i nie... nieistotne...
Wtedy ustawiasz sobie w playerze downsampling na 48kHz i wtedy wszystko chodzi OK.
Przynajmniej u mnie jest coś takiego w soniaczu i tak to działa...

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.06.2006, 21:49   #6
Artur:)
Bywalec
 
Avatar użytkownika Artur:)
 
Data rejestracji: 17.04.2006
Posty: 57
Artur:) zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bo u mnie czy ustawie na 48 czy na 96 khz to gra czyli chyba amplituner obsluguje i to i to.Wiec co wybrac aby bylo najlepiej
Bo wogole do czego to sluzy?? I czy to ma jakis wplyw na dzwiek ??
Artur:) jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2006, 00:44   #7
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Artur:)
bo u mnie czy ustawie na 48 czy na 96 khz to gra czyli chyba amplituner obsluguje i to i to.Wiec co wybrac aby bylo najlepiej
Bo wogole do czego to sluzy?? I czy to ma jakis wplyw na dzwiek ??
Przecież Ci napisałem żebyś ustawił 96kHz...
Nie ma wpływu na dźwięk żadnego.
Jak pisałem bazuję na ustawieniach swojego odtwarzacza i z tego co piszesz to wygląda, że tak samo jest u Ciebie.
Jeżeli puścisz zwykłe DVD czy CD to masz i tak próbkowanie 48 i 44,1 kHz - wtedy to ustawienie zupełnie nie działa. Jakbyś puścił jakiś LPCM 96kHz przy ustawieniu 48kHz to wtedy by to miało wpływ na dźwięk (przynajmniej teoretycznie gdyż wątpię żebyś to tak odrazu usłyszał).
Czy Twój wzmacniacz obsługuje 96kHz to musiałbyś po pierwsze wyczytać to z instrukcji obsługi a po wtóre puścić mu rzeczywisty dźwięk 96kHz...
Zakładam że obsługuje - jak nie to przy ustawieniu 96kHz w odtwarzaczu wzmacniacz będzie przerywał dźwięk i wtedy trzeba to przestawić na 48kHz...

Już teraz jest to jasne??

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.