Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2006, 20:10   #1
wiara
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.02.2006
Posty: 8
wiara w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jaki program do tworzenia meny na dvd?

Mam takie pytanko. Jakim programem mogę zrobić menu dla filmów avi i później wypalić je na nośniku dvd. Próbowałem w TMPGEnc DVD author ale ten program tworzy meny tylko do plików dvd, następny program to INTERVIDEO WINDVD CREATOR 2, on pozwala wrzucać filmy avi ale max dwa które zajmują na dysku ok1400MB, to w nim pokazuje już ok 4500MB. ja chciałem taki program który umożliwi mi wrzucenie kilku filmów po 700MB tak zeby zajmowały powiedzmy 4000MB i zrobienie do nich menu i wypalenie ich na dvd, żeby na odtwarzaczu stacjonarnym możnabyło wybierać filmy z menu. jest jakiś taki program, który spełniłby moje oczekiwania? siedze nad tym już drugi dzień i nic nie mogę znaleźć.
Pomocy!
wiara jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.02.2006, 11:18   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez wiara
siedze nad tym już drugi dzień i nic nie mogę znaleźć.
Nie możesz nic znaleźć, bo nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz mieć menu, to musisz przerobić Divx na DVD, a wtedy pliki zwiększają swoją objętość i na płytę DVDR wejdą góra 2 Divx i to słabej już jakości wideo.

Jeśli więc twoja stacjonarka odtwarza Divx, to lepiej zostaw filmy bez menu i bez konwersji.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2006, 11:26   #3
dominek
Bywalec
 
Avatar użytkownika dominek
 
Data rejestracji: 22.11.2004
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Posty: 35
dominek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tyle tego było na forum,że szkoda gadać
ale cóż niech będzie dzis dzień dobry przy sobocie....
http://www.divx.howto.pl/index.php?m...page&pageid=10
__________________
pozdrawiam
dominek
_______________________________________________
"Shadows and dust..."
dominek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2006, 16:52   #4
wiara
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.02.2006
Posty: 8
wiara w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez dominek
tyle tego było na forum,że szkoda gadać
ale cóż niech będzie dzis dzień dobry przy sobocie....
http://www.divx.howto.pl/index.php?m...page&pageid=10
Przeglądając link musze stwierdzić że nie o to mi chodziło, bo jak przerobić avi na mpeg2 to wiem, i jak zrobić menu dla mpeg2 też wiem.
mi chodziło o to jak zrobić menu dla kilku filmów avi i nagrać je na jednej płytce dvd, ale dzięki za zainteresowanie.
wiara jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2006, 17:21   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dżizas... NIE DA SIĘ!!!
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.