Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.11.2004, 15:37   #1
MarekET
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2004
Posty: 4
MarekET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jeszcze raz o Menu na przekopiowanym DVD

Mam problem z menu na wcześniej podzielonyn na 2 DVD .
Podzieliłem orginalne DVD programem CloneDVD2 i otrzymałem dwie cześci z kompletnym menu nie mam problemu z likwidacja klawiszy z pierwszego DVD poniewaz klawissze odwołują sie najpierw do tych samych stron menu które były pierwsze w orginalnym DVD żeby zablokowac niepotrzebne funkcje menu wystraczyło zlikwidować przy pomocy MenuEdit klawisze które prowadziły do cześci menu które są używane do sterowania drugiego dysku .
Problem jest z drugim dyskiem musze przeskoczyć o jedną plansze w menu i nie wiem gdzie zmienić funkcje tego klawisze żeby przeszedł zamiast do pierwszej planszy do drugiej proba kasowania całego VOB Id konczy sie blokadą tej części menu do której odnosi się ten klawisz .
Chciałbym dodać że zabawa w zmiane formatów i jakieść ponowne przerabianie tego wszystkiego na format DVD mnie nie interesuje bardziej mnie ciekawi czy mozna tego dokonać programami typu MenuEdit lub IfoEdit jako tako sie nimi posługuje .
Żeby było bardziej obrazowo chodzi mi o podział DVD Marillion " The EMI Singles Collection " jest to zbiór clipów tego zespołu chciałem to podzielić zachowując orginalne menu na dwa dyski na jednym znalazłyby sie clipy z Fishem na drugim z Hoggartem .
MarekET jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.11.2004, 18:39   #2
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chyba najprościej zrobisz to w DVDRemake, który częsciowo jest nakladką na MenuEdit. Klikasz na dany button prawum myszy wybierasz 'Edit button', dalej na 'edit command' i teraz pozostaje Ci wpisanie własciwego adresu/linka dla Twojego buttona.
Powodzenia.
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2004, 19:44   #3
MarekET
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2004
Posty: 4
MarekET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i niestety nie działa .
Poprawka zapisywana jest nie bezpośrednio na otwartym pliku ale jako jakiś plik .DRP to format po zapisie zmiany buttona . Chodziło mi o mozliwość bezpośredniej zminie na klawiszu . W tym wypadku napewno nalezy poddac to jakiejś kompresji lub tym podobne czary mary , nie o to mi chodziło , ale dzieki za pomoc .
MarekET jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2004, 19:54   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zrobiłeś to w DVDRemake? A dałeś export DVD po zmianie klawisza?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2004, 20:17   #5
MarekET
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2004
Posty: 4
MarekET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeszcze troche nad tym popracuje moze sie cos wykluje .
Rzeczywiście nie zrobiłem export DVD a probowałem to zapisać narazie sie cos wykluwa za chwile dam znać .
A mam pytanie tez z troche innej beczki czy jest gdzieś polski opis programu IfoEdit , mam troche na temat tego programu w dodatkowym wydaniu CHIP Special - Kino z komputera , ciekawie jest tam opisany ten program ale troche mało , jak widze ma duzo wieksze no i szukam czegoś wiecej na ten temat .
MarekET jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2004, 20:36   #6
MarekET
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2004
Posty: 4
MarekET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i zadziałało , nie wiem czy dobrze bo zrobiło mi od nowa całą płyte ale z poprawionym klawiszem i o to mi chodziło dzieki .
MarekET jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.