Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.05.2004, 14:53   #1
KL
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.04.2004
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 63
KL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Problem z authoringiem w Ulead DVD Workshop 2

Witam, mam następujący problem, z którym nie potrafię sobie poradzić: Robię authoring przy pomocy Ulead DVD Workshop 2. Wrzucam gotowe pliki w formacie avi zrobione przy pomocy Ulead Media Studio Pro7. Każdy film (jest ich kilka na DVD) kończy się dwu trzy sekundowym tzw "fade to black" jednakże po nagraniu na DVD (a także przy odtwarzaniu z folderu video_ts na HDD zrobionym w Ulead DVDW2) w niektórych filmach "fade to black" jest wydłużone nawet do kilku minut. Co może być tego przyczyną Będę wdzięczny za wszelką pomoc. POZDRAWIAM.
KL jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.05.2004, 12:19   #2
Marbe
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Posty: 17
Marbe w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmmm... Nie odpowiem wprost, bo nie mam takich problemów z DVDWS2.0. Ja podkładam gotowe MPG, wyprodukowane z AVI osobnym encoderem. Wygląda mi to jednak na jakiś bug w samym Workshopie. Spróbuj może wgrać patcha na DVDWS2.0 z http://www.ulead.com/tech/dws/dws_ftp.htm Tylko uwaga: ten patch "przywraca triala". Pocztaj też tu http://www.creativecow.net/index.php?forumid=130 może ktoś miał takie problemy.
__________________
M@rBe
AMD Athlon 2000 XP+, 768 DDR RAM, 2xHDD Maxtor 7200rpm (80GB+120GB), LiteON 811S (HS0Q)
Marbe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.