Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.03.2006, 14:48   #1
decasper
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.12.2005
Posty: 6
decasper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kilka DiVX'ów na DVD??

Witam. mam takie pytanie. Czy istnieje możliwość zgrania np 6ciu filmów w formacie .avi (divx) na jedną płytę DVD i do tego dodsać menu, tak, żeby wybór filmu był bardziej czytelny ? Prose o pomoc. Jak probowałem zrobić to programem Ulead DVD Workshop 2.0 to po skonczeniu program chcial plytke DVD o pojemnosci ponad 30 GB hehe. Prosze o pomoc Pozdrawiam
decasper jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2006, 15:05   #2
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
>>> http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=63382
gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 15:09   #3
rafbi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: dąbrowa górnicza
Posty: 16
rafbi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeśli chcesz te filmy konwertować do formatu DVD to raczej to będzie trudne w końcu 6 filmów to ok. 9 godzin materiału filmowego, aby to upchać bitrate musiałby być tak niski, że gra nie warta świeczki. Nie wiem czy akurat tak długi materiał łyknie ale ja swego czasu kilka divx-ów (ale z krótkimi bajkami), tworzeniem menu upychałem na jedno DVD programem Nero Express - tak że łączny czas materiału nie przekraczał 2,5 godz.
6 divx-ów wejdzie na płytę DVD ale ... trzeba to nagrywać jako DVD Data a nie DVD video ale wtedy stacjonarka wtedy musi odtwarzać divx'y
rafbi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2006, 14:45   #4
zefel
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Posty: 50
zefel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zrób z tych AVI Svcd lub mpeg2 w dobrej jakości .Następnie scal w jedno DVD za pomocą SVCD2DVD.Program nie konwertuje plików od nowa tylko przerabia na voby tak że objętość się nie zwiększa.Trwa to bardzo krótko.Wersja demo pozwala utworzyć DVD o wielkości 2GB.Przy pełnej wersji wciśniesz od 2 do 6 filmów w zależności od stopnia kompresji filmów do mpeg2.Mam wersję demo i scaliłem tak kilka filmów SVCD dwupłytowych.Zadnej utraty jakości nie zauważyłem.Konwersja jednak do svcd trochę trwała.W zależności od użytego encodera.Gdy używałem tmpgenc nawet 10 godzin na jeden film przy wielokrotnych przebiegach(multipas).Przy użyciu CinemaCraftEncodera trwa to o wiele krócej(około 2 godziny). Mój procesor to celeron 2Gh

Ostatnio zmieniany przez zefel : 18.03.2006 o godz. 15:00
zefel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.