Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.06.2005, 08:57   #1
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czy jest to w ogóle możliwe ?

Witam wszystkich jako "nowy"
Mam pytanko - być może błahe ale nie wiem jak sobie poradzić. Mam kilka filmów (kopie) podzielonych na dwie płytki. Czy jest możliwość - jeśli tak to jak - aby połaczyć to wszystko do kupy i nagrać na jedną płytkę. Jak kopiować jeden do jednego to wiem ale jak złożyć film podzielony na dwie płyty - nie .....
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.06.2005, 09:05   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.virtualdub.org/
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 09:13   #3
dejmag
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: Radom
Posty: 165
dejmag zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak czytam o dwóch płytach to w pierwszej kolejności kojarzą mi się divx'y czy xvid'y. Ale sądzę, że chodzi o dvd. Program DVD2ONE połaczy materiał z dwóch płyt i skompresuje go do rozmiaru DVD5.
__________________
Pozdrawiam,
dejmag
dejmag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 09:19   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dejmag
Jak czytam o dwóch płytach to w pierwszej kolejności kojarzą mi się divx'y czy xvid'y. Ale sądzę, że chodzi o dvd. Program DVD2ONE połaczy materiał z dwóch płyt i skompresuje go do rozmiaru DVD5.
w jakiej wersji tego programu jest taka funkcja, bo ja jakoś nie widzę
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 09:25   #5
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
w jakiej wersji tego programu jest taka funkcja, bo ja jakoś nie widzę
no właśnie -też nie czaję. DVD2ONE przerabiam to co zgrał Decrypter ale żeby z dwóch płyt połaczył w całość ......
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 09:26   #6
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez dejmag
Jak czytam o dwóch płytach to w pierwszej kolejności kojarzą mi się divx'y czy xvid'y. Ale sądzę, że chodzi o dvd. Program DVD2ONE połaczy materiał z dwóch płyt i skompresuje go do rozmiaru DVD5.
jak to zrobić - możesz opisać bo program znam i używam ale taka funkcja
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 10:40   #7
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...286#post435286
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 10:50   #8
dejmag
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: Radom
Posty: 165
dejmag zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie, piszę z pracy i nie mam dostępu do programów, nie podam więc dokładnego numeru wersji, ale:
Używałem DVD2ONE do zgrania na DVD5 filmów umieszczonych na obustronnych płytkach. Nie różni się to w niczym od materiału posiadanego na dwóch płytach DVD5, trzeba w połowie zgrywania albo odwrócić płytę (płyty obustronne) albo zmienić nośnik (dwie płytki DVD5).
By to zrobić postępowałem za radami forumowiczów, @Robs oraz @Mirek-1977 ( ) a następnie radami znalezionymi na doom9.org. Wątek jest tutaj - post nr5, oraz tutaj.
Instrukcja DVD2ONE in english - tutaj.

Należy użyć trybu "join" (DVD2One's join mode allows you to put a flipper disc onto a single DVD&plusmn;R or put multiple Episodes or movies onto a single disc).

Dodając materiał z drugiej płyty dobrze wybrać opcję "seamless" (połączenie bezszwowe) --- In seamless mode, the 2nd title will start playing immediately after the first one.

Można też ustawić domyślne ścieżki audio i napisy.
Całość nagrywa się na DVD5.

Dodane : obrazki.
Dołączone obrazki
-dvd2one-joinmode.gif -dvd2one-joinmode-nextsource.gif 
__________________
Pozdrawiam,
dejmag

Ostatnio zmieniany przez dejmag : 17.06.2005 o godz. 09:27
dejmag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 12:57   #9
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zrobiłem tak jak jest http://www.nrg.to/robs/guides/dvd18d...rink/index.htm opisane ale w momencie kidy kończy sie pierwsza "częśc" i zaczyna druga to film zatrzymuje sie i trzeba wcisnąć "play" aby poszło dalej. Coś chyba nie tak robię ..... Poza tym ładnie połaczyło do wielkości jednej płytki
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 16:03   #10
dejmag
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: Radom
Posty: 165
dejmag zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Namawiam jednak do DVD2ONE.
Jedyny feler to to że w momencie zgrywania oba materiały (z dwóch płytek) muszą być dostępne.
Albo więc dwa napędy DVD, albo 1 płytkę na HDD, drugą w napęd i wtedy OK.
Jeśli użyjesz opcji "seamless" film będzie się odtwarzał płynnie.
__________________
Pozdrawiam,
dejmag
dejmag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 17:38   #11
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
właśnie sprawdziłem i jest spoko.mam HDD 80G więc no problem....dzięki
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 17:44   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wiecie co temat był poruszany naprawdę wiele razi i z tego co wiem każdy prosty sposób ma swoje wady.

te robiące lepszą jakość bardziej/bardzo/długo są uciążlwe dla przeciętynego użytkownika
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2005, 16:58   #13
dankrobs
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 09.10.2004
Posty: 10
dankrobs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DvdReMakePro -> Tools -> Merge DVDs
dankrobs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2006, 21:27   #14
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez dejmag Podgląd Wiadomości
Panowie, piszę z pracy i nie mam dostępu do programów, nie podam więc dokładnego numeru wersji, ale:
Używałem DVD2ONE do zgrania na DVD5 filmów umieszczonych na obustronnych płytkach. Nie różni się to w niczym od materiału posiadanego na dwóch płytach DVD5, trzeba w połowie zgrywania albo odwrócić płytę (płyty obustronne) albo zmienić nośnik (dwie płytki DVD5).
By to zrobić postępowałem za radami forumowiczów, @Robs oraz @Mirek-1977 ( ) a następnie radami znalezionymi na doom9.org. Wątek jest tutaj - post nr5, oraz tutaj.
Instrukcja DVD2ONE in english - tutaj.

Należy użyć trybu "join" (DVD2One's join mode allows you to put a flipper disc onto a single DVD&plusmn;R or put multiple Episodes or movies onto a single disc).

Dodając materiał z drugiej płyty dobrze wybrać opcję "seamless" (połączenie bezszwowe) --- In seamless mode, the 2nd title will start playing immediately after the first one.

Można też ustawić domyślne ścieżki audio i napisy.
Całość nagrywa się na DVD5.

Dodane : obrazki.
"Dopadłem" DVD2one v.2.1.0
Ale nie widzę opcji "seamless"
Czy to jest postęp programu czy cofnięcie się w rozwoju
A może jest jakaś inna "sztuczka"
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2006, 23:01   #15
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez esem Podgląd Wiadomości
Ale nie widzę opcji "seamless"
Czy to jest postęp programu czy cofnięcie się w rozwoju ?
Trzecie rozwiązanie - okulary

-snap.jpg
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.