Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 21.12.2004, 10:55   #1
Yacko
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.12.2004
Posty: 123
Yacko zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kilka filmów na płycie DVD ?

Czy ktoś próbował przerobić kilka divx-ów wstawiając do pliku napisy i nagrać to na dvd ? Jaki sposób polecacie ? Jakość nie musi być super, ale chciałbym zmieścić około 5 filmów.Czy lepiej zrobić menu wybory, czy po prostu luzem wrzucić mpeg ?
Yacko jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.12.2004, 21:58   #2
Staks
Bywalec
 
Data rejestracji: 29.02.2004
Posty: 50
Staks w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Temat jest ciekawy bo coś takiego mam w ręku, produkcji chińskiej wszystkie Akademie Policyjne na jednej płycie dwuwarsrwowej + menu + napisy English i Francais. Jeden film zajmował ok 1,6GB, z jakością Divx'a. Natomiast Seria Mumia i Król Skorpion zajmował dwa vob-y łączne ok 2,3 GB dużo lepszej jakości jakości. Kupiłem to cudo w Nigerii, ale jak to zrobili za boga nie wiem. Próbowałem w ten sposób upchnąć 4 odcinki "Pancernych" na jednej płytce 4,7 GB wyszła kaszana i bez menu. Nie mam pojęcia jak to było kodowane. Wyraźnie widać że był to kompresowany materiał z DVD. Może ktoś wie jak to wykonać. Odnośnie Twojego ostatniego pytania moim zdaniem bez menu nawigacja po dysku jest dość mocno utrudniona, jednak dalej pozostaje problem jak to wykonać.
Staks jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2004, 22:58   #3
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Spróbuj Nero Vision Expres. Max wypalisz 5 godzin filmu na jednej płytce (ja tak pale bajki dla dzieciaka i wchodzą 3 lub 4 na jedna płytke) Do tego menu możesz sobie zrobić i takie tam.
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2004, 05:11   #4
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kilka dni temu robiłem coś takiego. Miałem 21 odcinków "Camera Cafe" w formacie avi (divx). Każdy odcinek konwertowałem za pomocą WInAvi Video Conwerter ( bardzo szybki ). Potem w programie DVDLab-pro wszystko to ładnie poukładałem, dodałem proste menu i wszystko wyszło całkiem całkiem.
Posiłakowałem się tym ARTYKUŁEM
Jeżeli chodzi ci o wklejenie napisów do konwertowanego filmu przy pomocy WinAvi Video Conwerter to może ten ARTYKUŁ
Być może to Co pomoże.

Powodzenia Salem
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.