![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Ocena dyskusji | Tryby wyświetlania |
|
![]() |
#1 |
Nowy na forum
Data rejestracji: 17.04.2002
Posty: 2
![]() |
Kłopot z vcd
Mogłby mi ktos odpowiedziec na moje pytanko? Bardzo byłbym wdzięczny. Usiłuję wypalic płytke cd-rw na format vcd. Mam pli avi . Robię to w nero 5.5.8.0. Nero po wszystkim informuje mnie , ze wszystko poszlo ok. Jednak jak wkładam do stacjonarnego dvd ( pioneer 444) mam tylko dzwięk. Na płytce nie ma plikow filmowych. Jest tylko plik z rozszerzeniem dat.
Pozdrawiam. |
![]() |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
XV1100
![]() Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,358
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Chlopie kochany......chcialoby ci sie poczytac to nie musialbys pytac. Doslownie chyba 2 posty pod twoim jest taki sam topic i zdaje sie odpowiedz. Wystarczy chocby poczytac naglowki......zreszta zobacz sam.
http://www.cdrinfo.pl/cgi-bin/Ultra/UltraBoard.cgi?action=Read&BID=2&TID=930&SID=13360 0 |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Nowy na forum
Data rejestracji: 17.04.2002
Posty: 2
![]() |
wiem. czytalem to wszystko. ale jak wrzuce do dvd (pioneer 444) to mam tylko dzwiek. na płytce sa pliki, chyba wszystkie co powinny byc. moze dlatego ze robie to na plytkach cd-rw? w kazdym razie dzieki za odpowiedz.
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|