Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.03.2006, 17:37   #1
BlackSheep
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 24
BlackSheep w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kopiowanie

mam film DVD z gazety naj i kopiowalem na plytke MediaStore DVD+R 4.7 na NERO 6.6.0.8 na nagrywarce LG GSA-4167B i na odtwarzaczu DVD nie chodzi prosze o pomoc
BlackSheep jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.03.2006, 17:49   #2
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
dlatego ze nagrales ja na MediaStore a to nosnik jest raczej przydatny do brukowania ulic a po drugie trzeba bylo zrobic mu zmiane z plusa na Dvd-rom
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2006, 17:59   #3
BlackSheep
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 24
BlackSheep w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nagrywarke mam pare dni i dopero teraz zaczolem kopiowac co to znaczy Dvd-rom
BlackSheep jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2006, 18:27   #4
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
zmieniaz + na - w opcji szukaj wiecej znajdzies na ten temat a tak na przyszlosc kupuj lepsze nosniki i mniej problemow bedzie

Ostatnio zmieniany przez legion : 07.03.2006 o godz. 18:32
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2006, 18:53   #5
BlackSheep
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 24
BlackSheep w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czy opcje zmiany + na - sa w nero

Ostatnio zmieniany przez BlackSheep : 07.03.2006 o godz. 20:00
BlackSheep jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2006, 20:08   #6
nero7
Bywalec
 
Avatar użytkownika nero7
 
Data rejestracji: 04.03.2006
Lokalizacja: D
Posty: 61
nero7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez BlackSheep
czy opcje zmiany + na - sa w nero
masz Nero OEM czy full wersje ?
Jesli full to najpierw update do 6.6.1.4 a potem podeslij LOG z nagrywania.
__________________
***works for me***
ksiazka prawde Ci powie !
nero7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.03.2006, 20:01   #7
BlackSheep
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 24
BlackSheep w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie pisze mi OEM wiec mam full 6.6.1.4
BlackSheep jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.03.2006, 20:54   #8
nero7
Bywalec
 
Avatar użytkownika nero7
 
Data rejestracji: 04.03.2006
Lokalizacja: D
Posty: 61
nero7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez BlackSheep
Nie pisze mi OEM wiec mam full 6.6.1.4
To, ze "nie pisze" nie znaczy jeszcze, ze masz full 6.6.1.4. Zrobiles update ? Masz log z kopiowania ? Pokazesz ? Uzyles NeroRecode rozumiem ? Plyta , ktora nagrales, chodzi w nagrywarce jak chcesz ten film ogladac na kompie ? Czy ten film oryginal jest zabezpieczony ? Masz inne oprogramowanie do nagrywania zainstalowane oprocz nero ?
Jakis lepszy opis problemu prosze bo tak zdawkowo to nic nie pomoge.
__________________
***works for me***
ksiazka prawde Ci powie !

Ostatnio zmieniany przez nero7 : 09.03.2006 o godz. 20:59
nero7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2006, 14:44   #9
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nero7
To, ze "nie pisze" nie znaczy jeszcze, ze masz full 6.6.1.4. Zrobiles update ? Masz log z kopiowania ? Pokazesz ? Uzyles NeroRecode rozumiem ? Plyta , ktora nagrales, chodzi w nagrywarce jak chcesz ten film ogladac na kompie ? Czy ten film oryginal jest zabezpieczony ? Masz inne oprogramowanie do nagrywania zainstalowane oprocz nero ?
Jakis lepszy opis problemu prosze bo tak zdawkowo to nic nie pomoge.
co ty tu wypisujesz chlopie nie wazne jakie ma nero wystarczy ze sobie sciagnie jakis bit setting ze zamiana booktype i zrobli z plusa dvd-rom a w stacionarce mu napewno smignie(a takze na innych odtwarzaczach dvd) to co ty sie jego pytasz nie ma sensu

Ostatnio zmieniany przez legion : 10.03.2006 o godz. 14:46
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.03.2006, 09:54   #10
nero7
Bywalec
 
Avatar użytkownika nero7
 
Data rejestracji: 04.03.2006
Lokalizacja: D
Posty: 61
nero7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
co ty tu wypisujesz chlopie nie wazne jakie ma nero wystarczy ze sobie sciagnie jakis bit setting ze zamiana booktype i zrobli z plusa dvd-rom a w stacionarce mu napewno smignie(a takze na innych odtwarzaczach dvd) to co ty sie jego pytasz nie ma sensu
Co taki nowy uzytkownik Nero i nagrywarki mialby niby zrozumiec z "bit setting", booktype itp zwrotow ? Przeciez to moze tylko zniechecic...
po takich tekstach dochodze do wniosku, ze w ogole zapisywanie sie na to forum nie ma sensu. Mam wrazenie, ze nie chodzi o jakakolwiek pomoc nowym, niedoswiadczonym uzytkownikom nagrywarek i softu nagrywajacego, a tylko o bezsensowne porady "specjalistow", dla ktorych najlepszym rozwiazaniem jest przeinstalowac 15 wersji Nero bo moze w ktorejs "pojdzie". . Wiekszosc kocha Nero 6 bo NIE ZNA Nero 7 i NIE POTRAFI z niego korzystac ! Nero 6 okazuje sie NAJLEPSZA wersja Nero, co mnie nie dziwi, poniewaz wiedza ogolna niektorych uzytkownikow tego forum na temat metod poszukiwania bledow a przede wszystkim rozwiazywania problemow w Nero 7 JEST BARDZO MIERNA.
To o co pytam MA ISTOTNE PODSTAWY ale niestety aby to zrozumiec trzeba probowac czegos wiecej niz tylko ASPI, DMA, REINSTALL, UNINSTALL, NOWY SYSTEM, PLYTKI zlej jakosci i tak dalej.
Odpowiedz na pytanie dlaczego czasem cos dziala lub nie, albo dlaczego cos mozna zrobic a czegos nie w programie Nero lezy po prostu w dokladnej analizie WERSJI oprogramowania - bynajmniej nie chodzi mi o numer wersji...ale to nie ma znaczenia.
Wniosek - chetnie przyjme konstruktywna krytyke, przemyslane uwagi, komentarze. Nie lubie natomiast ciemnoty i klapek na oczach. Dlatego po tym komentarzu mam tylko jedna prosbe do uzytkownikow forum - tak przy okazji calkiem - szukajcie pomocy w odpowiednich zrodlach, np strona www.nero.com lub www.nero7.pl lub - co mi zawsze pomaga - kupujcie fachowa literature. Czytanie jest pozyteczne i nie trzeba nic przeinstalowywac
milego weekendu. Nie znaczy to, ze wypisze sie z forum - jest przeciez coraz zabawniej
__________________
***works for me***
ksiazka prawde Ci powie !
nero7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.03.2006, 12:40   #11
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nero7
Co taki nowy uzytkownik Nero i nagrywarki mialby niby zrozumiec z "bit setting", booktype itp zwrotow ? Przeciez to moze tylko zniechecic...
po takich tekstach dochodze do wniosku, ze w ogole zapisywanie sie na to forum nie ma sensu. Mam wrazenie, ze nie chodzi o jakakolwiek pomoc nowym, niedoswiadczonym uzytkownikom nagrywarek i softu nagrywajacego, a tylko o bezsensowne porady "specjalistow", dla ktorych najlepszym rozwiazaniem jest przeinstalowac 15 wersji Nero bo moze w ktorejs "pojdzie". . Wiekszosc kocha Nero 6 bo NIE ZNA Nero 7 i NIE POTRAFI z niego korzystac ! Nero 6 okazuje sie NAJLEPSZA wersja Nero, co mnie nie dziwi, poniewaz wiedza ogolna niektorych uzytkownikow tego forum na temat metod poszukiwania bledow a przede wszystkim rozwiazywania problemow w Nero 7 JEST BARDZO MIERNA.
To o co pytam MA ISTOTNE PODSTAWY ale niestety aby to zrozumiec trzeba probowac czegos wiecej niz tylko ASPI, DMA, REINSTALL, UNINSTALL, NOWY SYSTEM, PLYTKI zlej jakosci i tak dalej.
Odpowiedz na pytanie dlaczego czasem cos dziala lub nie, albo dlaczego cos mozna zrobic a czegos nie w programie Nero lezy po prostu w dokladnej analizie WERSJI oprogramowania - bynajmniej nie chodzi mi o numer wersji...ale to nie ma znaczenia.
Wniosek - chetnie przyjme konstruktywna krytyke, przemyslane uwagi, komentarze. Nie lubie natomiast ciemnoty i klapek na oczach. Dlatego po tym komentarzu mam tylko jedna prosbe do uzytkownikow forum - tak przy okazji calkiem - szukajcie pomocy w odpowiednich zrodlach, np strona www.nero.com lub www.nero7.pl lub - co mi zawsze pomaga - kupujcie fachowa literature. Czytanie jest pozyteczne i nie trzeba nic przeinstalowywac
milego weekendu. Nie znaczy to, ze wypisze sie z forum - jest przeciez coraz zabawniej
Ale monolog szczeliles i po co widze ze ci sie nudzi jest opcja szukaj na ten temat co on pisze juz bylo pelno topikow nie zaszkodzi mu skorzystac z opcji szukaj wpisujac do nie bit setting i booktype itp. a ukaze mu sie pelno wynikow.
No moze ty lubisz podawac wszystko komus na dywaniku to zycze szczescia z taka postawa na forum chyba o to chodzi zeby sie czegos nauczyl nowy zolty user a nie pytal cos wymieklo pomocy
a tu ma temat tez ciekawy z ktorego moze sie dluzo nauczyc
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=23637
a tu ma skarbiec wiedzy
http://forum.cdrinfo.pl/forumdisplay.php?f=45

Ostatnio zmieniany przez legion : 11.03.2006 o godz. 12:46
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.03.2006, 13:36   #12
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez BlackSheep
nagrywarke mam pare dni i dopero teraz zaczolem kopiowac co to znaczy Dvd-rom
To znaczy, że płyta DVD+R będzie nagrana i widziana przez odtwarzacze jako płyta tłoczona (oryginalna)

A musisz to zrobić tak, oczywiście jeśli bios w nagrywarce zezwala na zmianę Book Type (tzw. Typ księgi):

w Nero Express jak dojdziesz do tego momentu wciskasz opcje



Następnie zmieniasz TYP KSIĘGI na DVD-ROM i OK.

Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
kopiowanie-nero-opcje-booktype.jpg  

Ostatnio zmieniany przez ryba120 : 11.03.2006 o godz. 13:47
ryba120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.