Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.12.2007, 16:28   #1
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kopiowanie/Edycja DVD

Witam!
posiadam kamere na plyty DVD.
nagrywa plytki z plikami VOB. problem pojawil sie jak chialem z pyty zgerac material i poddac go obróbce.
PRobowalem roznych programow i problem pojawia sie podczas zgrywania. wyskakuje blad i program sie zamyka ;/
Za kazdym razem jest to samo! przekopiowalem zawartosc DVD na dysk i taki sam problem albo nie widzi tych pikow albo wyskakuje blad!
a wierzcie mi naprawde prubowalem roznego rodzaju programy ktore byly niby do konwersji obrobki.

prosze o pomoc i porade.
pozdrawiam.
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.12.2007, 17:08   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Podaj producenta i typ kamery
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2007, 18:07   #3
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsung VP-DC171W
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2007, 18:48   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czy płyta miniDVD jest zamknieta-czyli sfinalizowana? Czy wgrane jest w komputerze oprogramowanie z płyty dołączonej do kamery potrzebne do odtwarzania materiału na komputerze?
Jeżeli tak czy nagrany materiał jest odtwarzany na komputerze w odtwarzaczach np.PowerDVD czy Windows Media Player poprawnie.
Czy tylko wystepuje problem z edycją video w programach do obróbki video.
Podaj jakich używałeś i jakich wersji.
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2007, 19:18   #5
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PowerDVD nie ma najmniejszego problemu z otwarciem materialu z pyty! wszytko czyta bez bled***243;w. Co do CD to nie bylo zadnych sterow w zestawie. Sciagnolem tylko jakis 1,5MB pliczek ze strony samsunga i jego zainstalowalem.

Z programow to Sony Vegas Studio, Unlead Video Studio czy TMPGEnc DVD Author 3 with DivX Authoring - zainstlowany dzisiaj.
w TMPGEnc biore start new Project, add clips i nie mam opcji dodania plikow VOB.
a ja che ten material wrzucic do programu scalic w jede ciag dodac jakies przejscia miedzy scenami stronke tytulowa zamknac wsztko i wypali na krazku.
Moze ja cos zle robie??
pomocy....
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2007, 19:32   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bazyss Podgląd Wiadomości
w TMPGEnc biore start new Project, add clips i nie mam opcji dodania plikow VOB.
Source vizard -> DVD-Video
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2007, 20:29   #7
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
i lipa panowie
zrobilem jak napisales poszedl odczyt z pytki i taka info: "Unsupported file. (error code 0x80048003)

ja juz nie wiem co jest grane ;/ poprostu brakuje mi pomyslow jak to poskladac zeby miwszytko ladnie chodzilo

pomyslcie i podsuwajcie propozycje.
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2007, 21:23   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spróbuj pakietem CyberLink Power Director 6 obsluguje prawie wszystkie formaty nowszych kamer.

File-import-media files


Kopiowanie/Edycja DVD-1.png
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2007, 10:17   #9
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bazyss Podgląd Wiadomości
i lipa panowie
zrobilem jak napisales poszedl odczyt z pytki i taka info: "Unsupported file. (error code 0x80048003)

ja juz nie wiem co jest grane ;/ poprostu brakuje mi pomyslow jak to poskladac zeby miwszytko ladnie chodzilo

pomyslcie i podsuwajcie propozycje.
podobny problem robiła moja stara nagrywarka stacjonarna, żaden program nie chciał tego otworzyć, pomagało przepuszczenie przez DVD Rebuilder opcją bez kompresji czyli prepare potem rebuild i ten materiał otwierał już każdy program bez problemu
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2007, 17:36   #10
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Rebuilder tez cos krzaczy ;/ po zapuszczeniu po jakis 2 min od konwersji wyskakuje blad.
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2007, 18:14   #11
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W programie Pinnacle Studio od wersji 9Plus jest możliwość importowania materiału z płyty miniDVD, a następnie poddać go odpowiedniej obróbce.
Mój znajomy jak kupił kamerkę SONY, która nagrywa na płytkach miniDVD dał mi zadanie bojowe znaleźć program, którym będzie mógł materiał z płytki poddać obróbce.
Po burzliwych próbach dotarłem do produktu Pinnacle.
W Pinnacle Studio od wersji 9Plus jest dodana funkcja importowania materiału nagranego na płytce miniDVD lub DVD.
Wcześniejsze wersje tej funkcji nie posiadają, jedynie można importować materiał z kamery DV.

Pozdrawiam
__________________
Poświęcaj czas ludziom, którzy są w Twoim życiu najważniejsi.
ryba120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.