Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.02.2004, 12:18   #1
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kopiowanie gier DVD (play2)

mam takie pytanie. czym skopiowac gry DVD na PlayStation2. czym wykryc zabezpieczenia (czy są) mam do skopiowania GTA3 oraz GRANtURISMO3. Czy zrobię to programem DVDxCOPY Platinum 3.2.1.0?? a moze CloneDVD?? a jak wyjryc zabezpieczenia?? prosze o pomoc!!!!
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.02.2004, 16:01   #2
jopek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2004
Lokalizacja: Torun
Posty: 24
jopek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja kopiuje gry gamejack 4.4455.0.0 jest to program do kopiowania plyt ps2 .a mam do ciebie pytanie jakiej nagrywary uzywasz
jopek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2004, 16:04   #3
jopek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2004
Lokalizacja: Torun
Posty: 24
jopek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez jopek
ja kopiuje gry gamejack 4.4455.0.0 jest to program do kopiowania plyt ps2 .a mam do ciebie pytanie jakiej nagrywary uzywasz
a do wykrycia zabezpieczen jest w tym programie CLONE XXX i program daje sobie rade z zabezpieczeniami
jopek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2004, 16:32   #4
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GSA 4040b
juz sciagnalem sobie oprogramowanie (najnowszy alcohol, do ustawiania profilu-alcoholer, a do wykrywania-clonyxxl). wlasnie kopsnalem 1gre ps2, ale cos tu nie tak! nie moglem wybrac profilu gdy wybralem urzadzenie do odczytu-DVD-RW. a jak ustawialem naped do odczytu CDROM to mozna bylo wybierac profile. nie wiem czy bedzie dzialala ta kopia. jutro sie okaze. ale czemu nie mozna wybierac profilu gdy ustawilem odczyt z DVD (plytka dvd)
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2004, 17:29   #5
jopek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2004
Lokalizacja: Torun
Posty: 24
jopek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez rafi_pl
LG GSA 4040b
juz sciagnalem sobie oprogramowanie (najnowszy alcohol, do ustawiania profilu-alcoholer, a do wykrywania-clonyxxl). wlasnie kopsnalem 1gre ps2, ale cos tu nie tak! nie moglem wybrac profilu gdy wybralem urzadzenie do odczytu-DVD-RW. a jak ustawialem naped do odczytu CDROM to mozna bylo wybierac profile. nie wiem czy bedzie dzialala ta kopia. jutro sie okaze. ale czemu nie mozna wybierac profilu gdy ustawilem odczyt z DVD (plytka dvd)
przy nagrywaniu dvd nie ma ustawien profilu to jest normalne ale ciekawi mnie to czy te gry ci beda lataly w pleyu bo ja mam liteona 451s i na 10 plytek tylko dwie mi chodza wlasnie dzisiaj go reklamowalem i jutro mam sie zastanowic jaka nagryware chce to mi zamienia z doplata tylko szukam rosadnej ceny a zeby palila dobrze gry na ps2
jopek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2004, 21:43   #6
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Jak dotad nie mozna zrobic dzialajacej kopii ktora ruszy na nieprzerobionej konsoli. SOFT : Alcohol 120%, HARD : Ripper 2 - i WSZYSTKO GRA !!!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2004, 21:52   #7
Janush'ek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2003
Posty: 113
Janush'ek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez jopek
przy nagrywaniu dvd nie ma ustawien profilu to jest normalne ale ciekawi mnie to czy te gry ci beda lataly w pleyu bo ja mam liteona 451s i na 10 plytek tylko dwie mi chodza wlasnie dzisiaj go reklamowalem i jutro mam sie zastanowic jaka nagryware chce to mi zamienia z doplata tylko szukam rosadnej ceny a zeby palila dobrze gry na ps2
Jezeli kupisz Pioneer'a to możesz mieć pewność, że każda gra na nim wypalona ruszy na PS2. Bez zadnych specjalnych programów kopiujących.
Wystarczy Nero lub Record Now Max.
Oczywiście przeróbka konsoli obowiązkowa.
__________________
Jachu
Janush'ek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 01:25   #8
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
janushek ! akurat nagrywarka nie ma specjialnego znaczenia, glownie to przerobiona consola i soft ! tak jak m@x napisal
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 07:13   #9
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzis wieczorem bede wiedzial, czy wtopilem 10zl czy gra bedzie dzialala. kopiowalem alcoholem. konsola v5000 przerobiona (ripper2). tylko nagrywalem 4x... ciekawe czy pojdzie. pozdro
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 13:01   #10
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Powinno nie byc problemow, choc oczywiscie lepiej nagrywac x2 - ale Ripper jest na tyle dociekliwym chipem ze powinien dac sobie rade...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 18:00   #11
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dobra. wszystko smiga pieknie na konsoli z ripperem... mimo predkosci 4x :-)
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 19:39   #12
jopek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2004
Lokalizacja: Torun
Posty: 24
jopek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam wszystkich mam pytanie mam przerobiona konsole ripper 2 deluxe z najnowszym softem palilem gry na liteon 451s na 10 dwie tylko smigaja oddalem go do reklamacji i wzielem za niego ASUS DRW-402P/D dzisiaj wypalilem plytke na predkosci x2,4 na cd dysan dvd+r gra nhl 2004 poczatek wchodzi ladnie wszystko jak nalezy a jak mam rozpoczac mecza to staje i juz jej nie czyta biore od kolesia gry tez na dysanach i wszystkie mi lataja pieknie moze mi ktos powiedziec co zle ja robie z gory dzieki
jopek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 20:28   #13
Janush'ek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2003
Posty: 113
Janush'ek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a może jednak pioneer ???

Cytat:
Napisany przez jopek
... biore od kolesia gry tez na dysanach i wszystkie mi lataja pieknie moze mi ktos powiedziec co zle ja robie z gory dzieki
Zapytaj kolesia jaka ma nagrywarke. Z wypalaniem gier na dvd jest problem.
Na moj chłopski rozum kazda wypalarka pozostawia inny ślad (zapis) na płycie.
Niby zapis wykonany porawnie, nośnik ok a konsola i tak ich nie widzi.
Z grami dvd od zawsze radziły sobie dobrze dvd recorder'y Pioneer'a.
Praktycznie zero reklamacji na markowych nożnikach. Prędkość nagrywania raczej bez znaczenia.
Kup nawet minusowego pioneer'a, a twoje problemy się skończą.
Do Pionka nie trzeba instalować żadnych biosów, nowych biblotek aspi itp.
Wystarczy "gołe" Nero.
__________________
Jachu
Janush'ek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 21:11   #14
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a odczytywales gierke tez nagrywarka?? musi byc dobry sprzecik czytajacy subkanaly. najlepsze nosniki to TDK i Verbatimy z tego co wiem. ja jak pisalem wyzej - palilem gierke 4x na lg gsa4040b (plytka dvd-r tdk) i dziala bez zajakniecia. a tez gierka czytana na ripperze2 deluxe (konsola v5000)
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 21:21   #15
barraqda
przeklina i nabija posty
 
Avatar użytkownika barraqda
 
Data rejestracji: 22.02.2004
Lokalizacja: 3 pospolita Rzesza socjalistyczna
Posty: 342
barraqda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Janush'ek
Prędkość nagrywania raczej bez znaczenia.
A to nastepne ciekawe bajki :/
Czym szybciej sie nagrywa tym wieksze powstaja braki w danych (czy jakos tak, nieznam sie na tym i wale z pamieci). W zwiazku z tym cd/dvd rom kreci sie szybciej, bardziej mieli bo szuka zgubiomnych danych.

nie wierzysz nagraj audio 48X i zapusc do wiezy.
nie wierzysz nagraj dane 48X i zapusc na cdromie 16.
nie wierzysz nagraj gre 48X i zapusc na ps2 (wyjatek najnowsze modele konsoli ale i tak powinno ci skakac)

identyczna sytuacja jest z dvd czym szybciej nagasz czym bardziej meczysz laser 1 plus to taki ze ps2 dvd-r mniej mieli ale to nieznaczy ze jak nagrasz sobie 8x to ci niebedzie meczyl lasera. Bedzie dzialac do czasu.

takie jest moje zdanie.
barraqda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.