Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.02.2004, 22:42   #16
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
baraqqda ma racje. tak wynika z roznorodnych testow i doswiadczen uzytkowniukow. a jesli chodzi o predkosc jak ktos ma: szczescie+dobra wypalarke+dobry sprzet odtwarzajacy+dobre plytki... to pojdzie bez problemu-np. plyta audio. mi czyta odtwarzacz stacjonarny bez problemu audio wypalane 48x (palone na lg 48/24/48)... a teraz nagrywalem audio 24x na lg gsa4040b (dvd) i jest full bledow w nero dvd/cd speed... przy 16x tez sa bledy. przy 8x wszystko ok... jak widac dvd lg nie nadaje sie do palenia audio cd (data cd podejrzewam tez)... jak dvd to dvd
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2005, 00:09   #17
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Brak napędu CD/DVD a kopiowanie

Witam, mam podobny problem jak ten, który został opisany na początku tego wątku. Mianowicie - nie posiadam napędu CD/DVD, jedyne co mam to nagrywarka DVD BenQ 1640. Służy mi na razie i jako nagrywarkai jako napęd płyt CD, DVD. I tu pojawia się właśnie problem, jak próbuję zrobić "kopię bezpieczeństwa" ulubionej gry z PS2, bo po włożeniu jej do BenQ w Alcoholu nie mam żadnej mozliwości ustawienia profilu. Jak w okienko, w którym podaje się plik do skopiowania, wstawię napęd wirtualny, to profile mi wyskakują, owszem, ale za to płyty w niej niet. Kurcze no, jak to zrobić przy tylko jednym napędzie(nagrywarce)?? Może mi ktoś odpowiedzieć? Poproszę
Jeszcze jedno pytanie - czy coś mi da to, jak np. DeamonTool zrobię sobie iso tej gry, podmontuję pod wirtulany dysk i z tego bedę mogła wtedy nagrać Alcoholem z profilem PS2?

Ostatnio zmieniany przez izabellaaleksan : 23.12.2005 o godz. 00:51 Powód: dopisek
izabellaaleksan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.