Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.06.2005, 22:28   #1
elliot
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.06.2005
Posty: 1
elliot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kopiowanie plyty 8,5 GB a wybredny odtwarzacz stacjonarny...

Witam!

Od czasu do czasu zagladam na Wasze (teraz juz nasze) forum i zawsze pozytywnie pozwalalo rozwiac moje watpliwosci. Tym razem mam znow zagwozdke, ale ze wzgledu na ograniczony czas zmuszony jestem do pytania.

Problem polega na tym, ze mam plyte DVD-Video 8,5 gb z materialem, ktorego niechcialbym kompresowac DVD-Dhrinkiem lub tym podobnym. Po prostu chcialbym kopie 1:1. Dodatkowo ma to dzialac na odtwarzaczu stacjonarnym ktory czyta tylko dvd-r lub dvd-rom (+ nie czyta) I teraz pytanie. Czy wystarczy jesli skopiuje plyte np.: Nero, CloneDVD, DVD-Decrypterem na plytke DVD-R DL i bedzie to dzialac? Czy powinienem sie bawic w jakies ustawianie bitsettingu i nagrywac to na dvd+r dl? Nie mam zielonego pojecia, a nosniki DL sa chorendalnie drogie, wiec chcialbym uniknac wpadki :/

Podejrzewam ze zaraz odeslecie mnie do jakiegos poradnika w ktorym jest to opisane, ale jak wczesniej wspomnialem - ramy czasowe sa bardzo ciasne - wypalarke (konkretnie NEC 3520A) bede mial tylko jutro na kilka godzin a nie wiem czy bede mogl ja pozyczyc znow. Stad moja goraca prosba o konkretna porade. Chetnie przyjme rowniez odsylacz, a jeszcze chetnie ze wskazaniem konkretow.

Z gory dzieki za pomoc i wyrozumialosc.
elliot jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.06.2005, 10:13   #2
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Płyta marki Verbatim. Użyj DVD Decrypter. Zrób na HDD obraz ISO, a następnie wypal na płycie. Skoro Twój sprzet czyta tylko - to na DVD-DL powinno działać. Dla pewności zrób jednak najpierw kompresję i spróbuj wypalić materiał na DVD-RW.
Pozdr.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 11:54   #3
giero
Bywalec
 
Avatar użytkownika giero
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 53
giero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A więc z tego co wiem niektóre stacjonarki mają problem z nagrywanymi płytkami Dual Layer,po pierwsze sprawdziłbym na stronie producenta czy sprzęt obsługuje dane nośniki ,Bo szkoda kaski na taką płytkę skoro jest możliwość że nie będzie śmigać.A po drugie skoro nie chcesz rekompresować materiału to użyj DVDFaba i podziel go na dwie płyty dvd-r,a zachowasz 100% oryginału.A tu masz linka gdzie sprawdzisz kompatybilność twojego dvd z płytami jakie obsługujehttp://www.videohelp.com/dvdplayers
__________________
Komuno Wróć!!!
giero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.