Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.03.2006, 00:12   #16
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez karoleczek
sorki ze sie wtracam do specow ale nie wiem ze czy panowie wiedza ze plusy sa do danych filmy powinno sie nagrywac na minusach zeby jakosc byla ok a po drugie emtec czyli stary basaf nie jest najlepsza firma sproboj verbatiny lub imation.. moja wypalarka to tez samsung i strasznie nie lubie emtec´kow pozdrawiam
nie wiem czy wiesz ale + świetnie sie nadają do filmów bo da sie je nagrać z booktypem jako dvd-rom , nie wiem co ma + i - do jakości filmu /nagrania płyty , '-' sa lepiej traktowane przez starsze odtwarzacze dvd i nic poza tym

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 04.03.2006 o godz. 00:15
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.03.2006, 01:54   #17
oddwor
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 01.08.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 575
oddwor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak na marginesie imao " - " jest gorszym formatem.
Do nagrywania " - " może mnie zmusić jedynie niekompatybilność ze starymi napędami dvd.
__________________
Tak, na pewno tak, raczej tak, chyba tak, chyba nie, raczej nie, na pewno nie, nie.
oddwor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2006, 08:02   #18
karoleczek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2006
Posty: 7
karoleczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zrodlo moich rewelacji jest odpowiednia kolekcja i zasada prob i bledow (z tego co ja wiem jest inny zapis na plusach, tu mniej dokladny- po drugie najczseciej na tych plytkach jest napisane ze nie nadaja sie do filmow, sorki ale wiecej nie wiem) natomiast jesli chodzi o to ze emtec´ki nie lubia sie z wypalarka samsung to wystarczy zapytac w sklepie albo zobaczyc ze najczesciej przy wypalarce samsung jest podany nosnik verbatim ... sorki za jezyk pozdrawiam
karoleczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2006, 08:06   #19
karoleczek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2006
Posty: 7
karoleczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez oddwor
Tak na marginesie imao " - " jest gorszym formatem.
Do nagrywania " - " może mnie zmusić jedynie niekompatybilność ze starymi napędami dvd.
nie wiem czemu uwazasz ze jest gorszy tu u mnie wszyscy pala na minusach raczej trzymamy sie z daleka od plusow pomimo tego ze sa tansze i to nawet o 3 euro na opakowaniu 50 plytowym
karoleczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2006, 08:31   #20
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
maly problemik...

witam.....wczoraj zaszly nowe okolicznosci.otoz chcialem wypalic kolesiowi pare roznych plikow i na tej plycie dvd to mialo byc nagrane jako data, objetoscia nie przekraczalo polowy dvd i coz sie okazalo ze nagralo sie z bledem tak samo jak film ktory probowalem przegrac...nie wiem czy w tej sytuacji nie odinstalowac nerona i zainstaliowac go z powrotem.moze to cos da,moze mam po******one cos w ustawieniach,moze jakis program cos tam poprzestawial?
alsababnur jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2006, 08:48   #21
karoleczek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2006
Posty: 7
karoleczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez alsababnur
witam.....wczoraj zaszly nowe okolicznosci.otoz chcialem wypalic kolesiowi pare roznych plikow i na tej plycie dvd to mialo byc nagrane jako data, objetoscia nie przekraczalo polowy dvd i coz sie okazalo ze nagralo sie z bledem tak samo jak film ktory probowalem przegrac...nie wiem czy w tej sytuacji nie odinstalowac nerona i zainstaliowac go z powrotem.moze to cos da,moze mam po******one cos w ustawieniach,moze jakis program cos tam poprzestawial?
wiem ze to moze jest glupie pytanie ale czymu nie skorzystasz z wypalarki w programie winodws xp jesli taki uzywasz ta nie powinna sie klocic z niczym i bledy w nagrywaniu danych sa znikome
karoleczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2006, 12:05   #22
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@karoleczek

Moje pytanie o źródła tych 'rewelacji' wynika z tego, że jak dotąd nie spotkałem się z wiarygodnymi testami/uzasadnieniami wskazującymi na wyższość jednej technologii zapisu nad drugą.

Jakbyś napisał "na mojej nagrywarce lepiej palą się minusy", czy "moja stacjonarka lepiej czyta filmy nagrane na minusach" - to OK. Ale Ty swoje doświadczenia cały czas uogólniasz na wszystkich: "nie wiem ze czy panowie wiedza ze plusy sa do danych filmy powinno sie nagrywac na minusach", czy "u mnie wszyscy pala na minusach raczej trzymamy sie z daleka od plusow". I wprowadzasz ludzi w błąd. Bo np. u mnie lepiej czytane są plusy właśnie i omijam minusy Ale ja napisałem "u mnie"...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2006, 04:23   #23
Kaos20
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.03.2006
Posty: 1
Kaos20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam krótkie pytanie. Z jakiej stronki mozna sciagnac uaktualnienie do BIOSU Nagrywarki TS-H552B, najprawdopodobniej bedzie on mial rozszerzenie .bin wiec drugie moje pytanie dotyczy tego jak mozna go wgrac. Prosze o pomoc.
Kaos20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2006, 07:51   #24
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez karoleczek
nie wiem ze czy panowie wiedza ze plusy sa do danych filmy powinno sie nagrywac na minusach zeby jakosc byla ok
Cytat:
Napisany przez Reetou
To może jeszcze podaj uzasadnienie/źródło swoich rewelacji...
Reetou to są rewelacyjne rewelacje z rewelacyjnie wiarygodnego źrudła i nie wymagają uzasadnienia to są fakty

edit: nie widziałem, że wątek ma drugą stronę
__________________


Ostatnio zmieniany przez rork : 18.03.2006 o godz. 07:55 Powód: ślepota ?
rork jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2006, 10:52   #25
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kaos20
Z jakiej stronki mozna sciagnac uaktualnienie do BIOSU Nagrywarki TS-H552B, najprawdopodobniej bedzie on mial rozszerzenie .bin wiec drugie moje pytanie dotyczy tego jak mozna go wgrac.
Pewnie ze strony producenta, nie?

W pliku masz też info o sposobie wgrywania...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2006, 13:28   #26
zefel
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Posty: 50
zefel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Płyty i jeszcze raz płyty. Mam nagrywarkę LG i też mam problem z nośnikami esperanzaDVD+R Za nic nie da rady nagrać płyty DVD.Mogę je wykorzystać tylko do nagrania zwykłego CD. Zaznaczam że problem jest jak na razie tylko z nośnikami tej firmy.Zmień nośnik a co do jakości nagranej płyty to nie piszesz jaka jest jakość na dysku więc trudno porównać.
zefel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.