Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.02.2005, 22:46   #1
smyr14
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.02.2004
Lokalizacja: przasnysz
Posty: 17
smyr14 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam przerobiony film zkamery cyfrowej do mpeg2. po zrobieniu authoringu obraz się

mam przerobiony film zkamery cyfrowej do mpeg2. po zrobieniu authoringu obraz się przycina w stacjonarce, już próbowałem różnych metod i nie mam już cierpliwości do tego, film najpierw przerobiłem w ulead media studio do różnych formatów mpeg2, dvd pal, próbowałem kombinować z klatkami na sekundę też nic nie pomogło, dodam jeszcze że film mam w dwóch częściach i jeszcze te dwie części przepuszczam przez media studio w jedną całość potem robię menu w dvd lab no i wypalenie na dvd i ból. proszę o pomoc. czy jest sens robić ten film na nowo, przegrać z kamery na hdd i składać to do kupy, czy to coś pomoże?
smyr14 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2005, 20:41   #2
ikar39
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ikar39
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Lokalizacja: poznań
Posty: 156
ikar39 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
-

sprawdz czy plik zgrany na twardziela się chaczy jeżeli nie to znaczy że zle nagrane ja też bawie się uleadem media studio pro robie mpg zawsze PAL 8000 britów ale autoring robie w programie dołączonym do uleda
ikar39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2005, 19:52   #3
interteh
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.02.2004
Posty: 2
interteh w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja zawsze z w ulead media studio plik wynikowy robię w formacie AVI dv i z tego robie authoring. Inna kombinacja powoduje czasami ciecie filmu i "rozchwianie" podkładu muzycznego
interteh jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.