![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Ocena dyskusji | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Bywalec
Data rejestracji: 21.02.2004
Lokalizacja: kwidzyn
Posty: 38
![]() |
Menu i DVD2DVD-R
Witam.
Mam pewnien problem. Zrobilem filmik DVD2DVD-R zostawiajac wolne miejsce na Menu Menu skompresowalem Shrinkiem Polaczylem to elegancko ifoupdate'm i super chodzi menu. Niestey jak chce przewijac film to lipa.Programi PowerDVD sie wywala. Podam ze pliki na oryginale zaczynaja sie od VTS_02_1 a jak robilem DVD2DVD-R są VTS_01_1(Moze to jest wina ??) |
![]() |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
I'd like to be a
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
![]() |
Ten problem jest tylko przy przewijaniu? Czy w ogóle przy próbie oglądania? Moim skromnym zdaniem to nie ma prawa działać. Skoro film był w VTS 02 a po przeróbce jest w VTS 01 to wszelkie odwołania w menu dotyczące filmu odnoszą się do VTS 02 (chyba, że czegoś nie zrozumiałem w Twoim poście).
Co z tym można zrobić? Przede wszystkim zmienć nazwy plików wygenerowanych przez DVD2DVD-R z VTS_01_* na VTS_02_*. Skopiować z oryginalnej płytki VTS_01_* do tego samego katalogu. Uruchomić TitleSetBlanker'a i wyczyścić VTS_01_* (zostaną wówczas pliki o wielkości 10KB). Wczytać dowolne IFO do IfoEdit'a i zrobić Get VTS Sectors. Całość zgrać na dvd-rw i sprawdzić na stacjonarnym odtwarzaczu. Jeśli nie będzie działać to pewnie trzeba jeszcze raz wykonać krok z IfoUpdate'm (po zmianie nazwy na VTS_02 a przed TitleSetBlankerem). Good Luck! (you'll gonna need it ![]()
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|