Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.06.2011, 14:26   #1
Grzegorz_n
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Posty: 65
Grzegorz_n w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Move Maker - automatyczne nagrywanie

Witam serdecznie

Przede wszystkim przepraszam - nie wiem do jakiego działu wrzucić temat, tak więc proszę moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Proszę również zorientowanych w temacie o pomoc

Muszę uzyskać taki efekt i nie wiem, jak to uczynić.
1. Potrzebuję uruchomić PC guzikiem zasilania (bez monitora, myszy, klawiatury) i żeby po załadowaniu systemu odpalił się automatycznie Move Maker (to akurat najmniejszy problem) i zaczął nagrywać materiał z podłączonej do niego kamery. 2. Po ponownym naciśnięciu guzika zasilania w PC, nagrywany materiał powinien zapisać się na dysku (zakończyć swoje działanie), a PC powinien się wyłączyć.

Oczywiście nie potrzebuję takich informacji jak skonfigurować kamerę i parametry nagrywania, tylko informacji w jaki sposób przeprowadzić proces automatycznego rozpoczęcia nagrywania i zakończenia.

Korzystam z MM, ponieważ mam go zainstalowanego w PC i on w zupełności mi wystarcza. Jednak w sytuacji, gdyby pokazało się, że procesu automatycznego nagrywania nie da się uzyskać za pomocą MM, mogę zainstalować inny program, który to potrafi.


Z góry dziękuję za każde info

Pozdrawiam
Grzegorz
Grzegorz_n jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problemy z nagrywanie x2 xux Dane 4 12.04.2006 15:55
[Książka]Nero 7. Nagrywanie płyt CD i DVD. Ćwiczenia praktyczne Bartez Publikacje związane z Nero 0 28.03.2006 01:48
Nagrywanie obrazow bin/cue/img/nrg/mds/mdf/EAC APE... -Sid-The-Rat=> FAQ 1 11.01.2004 10:36
Automatyczne nagrywanie TOM-BRODA Napędy optyczne CD 6 23.04.2003 23:50
automatyczne nagrywanie backupow waran Napędy optyczne CD 1 09.01.2003 10:22


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.