Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 11.07.2005, 11:20   #1
weasel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.07.2005
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 4
weasel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagranie DVD z dysku HDD na płyte DVD-/+R?

Witam, jestem "raczkującym" w dziedzinie DVD, dlatego proszę o wyrozumiałość

Otóż, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem nagrywarki Lite-on 16335 i do tej pory kopiowanie płyt DVD nie sprawiało mi problemów, ale! Problem pojawia się dopiero teraz.

Posiadam na dysku film DVD - głowny folder zawiera podfolder VIEDEO_TS Nie ma tam AUDIO_TS. Chciałbym teraz nagrać ten film na płytę DVD i moje pytanie- czy musze użyć jakiegoś programu który wyciągnie mi z plików *VOB znajdujących się w folderze VIDEO_TS pliki audio, a jeśli tak to jak sie nazywa ten program. I za pomocą jakiego programu nagrać później film na DVD

Moje drugie pytanie: Jeżeli chce dodac do wyżej opisanego filmu polski TEKST to muszę najpierw nagrac film na płytke i po raz kolejny zrzucić go na dysk i wówczas przeprowadzic proces dodawania napisów, czy moge to uczynić przed nagraniem filmu mając go tylko na dysku?

Z góry dziekuje za odpowiedź i przepraszam jeżeli mój opis jest troszke niezrozumiały, mam nadzieje, że mimo wszystko zrozumiecie o co mi chodzi i pomożecie


p.s Szukałem, ale nie znalazłem

Pozdrawiam
weasel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.07.2005, 00:36   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez weasel
Posiadam na dysku film DVD - głowny folder zawiera podfolder VIEDEO_TS Nie ma tam AUDIO_TS.
Nie musisz nic wyciągać Katalog AUDIO_TS stwórz w kompilacji DVD-Video (by zachować zgodność ze standardem - wymagają go szczególnie starsze odtwarzacze) i zostaw go pustym. Jeżeli korzystasz z Nero, to po wyborze kompilacji video będziesz miał już gotowe katalogi.

Cytat:
Napisany przez weasel
Jeżeli chce dodac do wyżej opisanego filmu polski TEKST to muszę najpierw nagrac film na płytke i po raz kolejny zrzucić go na dysk i wówczas przeprowadzic proces dodawania napisów, czy moge to uczynić przed nagraniem filmu mając go tylko na dysku?
Możesz mieć na dysku. Chociaż jeśli do rozkładania płytki używasz DIF4U, to lepiej zrobić obraz płytki i podmontować go w napędzie wirtualnym.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.