Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.12.2004, 10:14   #1
seboizm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.12.2004
Posty: 3
seboizm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagranie DVD-video 8,5G

Witam,,
Mam następujący problem chcialem przegrac plytke z filmem na DVD jej rozmiar 8,5 G. Zakupilem czysta plytke (tanio nie bylo) Traxdata DVD+R DL 8,5 GB. Za pomoca programu DVDDecryter zrzucilem obraz plytki na dysk. Po czym podczas wypalania zawsze dostawalem komunikat Nie mozna wykonac polecenia Zakoncz w trybie DAO, natomiast wybor opcji Track At Once przy wskazaniu pbrazu nie byl mozliwy do wyboru tylko odgornie wyrzucalo Disc At Once. Probowalem tez polecanego na stronie cdrinfo.pl programu CloneDVD (ten nie produkowany przez Elaborate) ale nie daje toefektow plytak sie nie chce nagrac co z tym fabtem zrobic. Moja nagrywarka to NEC 2510A. W opcjach nagrywarki w Nero włączone mam opcje Tryb wysokiej zgodnosci z DVD oraz Write extended Lead out on Double Layer discs. Poniże PrintScreen komunikatu Nero.


Dołączone obrazki
Nagranie DVD-video 8,5G-nero_error.gif 
seboizm jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.12.2004, 10:17   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sprobuj updatu firmwaru - moze pozna plytke
kto jest producentem tej plyty? generalnie jak sie juz zylowales na DL to traxdata raczej jest kiepskim wyborem, ale w tym przypadku ciezko powiedziec czy nagrywara szwankuje czy dysk nierozpoznawany
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2004, 10:21   #3
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
producent to ritek
traxdata i platinium DL sa od riteka na tym samym podkladzie - wypalalem juz takie i poszly bez najmniejszego problemu

a pytanie zgrales plytke do plikow czy do obrazu plytki w iso
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2004, 10:23   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czyli to raczej nie plyta (chyba ze przypadek losowy), traxdata kupila od riteka... lol
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2004, 13:30   #5
seboizm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.12.2004
Posty: 3
seboizm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zrobiłem sobie obraz płyty tzn zrzuciłem ja na dysj w formacie ISO za pomocą DVDDecryptera wczesniej robilem kilka filmikow na 4,7 i wlasnie nim zrzucalem i nagrywalem w nero i nie bylo adnego problemu. Chcialem tez zmniejszyc rozmiar tego filmu zeby zrzucic na 4.7 GB ale ten opis ktory tutaj jest na forum nie zadzialal mi gdyz jak wrzucam program Dvd2DVD pisze mi no ACPI driver?
seboizm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2004, 13:38   #6
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
podmontuj pod wirtuala ten plik iso i odpal w shrinku - powinno byc dobrze ale nie obiecuje

to samo po podmontowaniu mozesz zrobic w clonedvd
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2004, 14:54   #7
richi
Bywalec
 
Avatar użytkownika richi
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 58
richi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez seboizm
Witam,,
Mam następujący problem chcialem przegrac plytke z filmem na DVD jej rozmiar 8,5 G. Zakupilem czysta plytke (tanio nie bylo) Traxdata DVD+R DL 8,5 GB. Za pomoca programu DVDDecryter zrzucilem obraz plytki na dysk.

Moja nagrywarka to NEC 2510A. W opcjach nagrywarki w Nero...
Dlaczego nie wypalasz decrypterem. Zrób to a zobaczysz że będzie OK. No chyba że efektem będą błędy P0 sięgające 1000 a PI sięgające 100
Tak miałem wczoraj na traxdacie i moim litku 832
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2389
Qmpel wypalił Platinuma na swoim 1633 i jest ok. :cool:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2393
__________________
Sex to nie wszystko
jest jeszcze -sko
richi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 07:38   #8
seboizm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.12.2004
Posty: 3
seboizm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oki ale w Decrypterze jest tylko opcja dotycza zgrywania z plyty DVD na obraz. A ja mam obraz plyty ktory oczywiscie podmontowałem sobie DeamonTollsem i mam naped z plyta DVD teraz czym j potraktowac zeby on mi przerzucil z tego virtualnego DVD-ROM'u na czysta plytke.
seboizm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 09:37   #9
dolas
Bywalec
 
Avatar użytkownika dolas
 
Data rejestracji: 09.06.2004
Posty: 67
dolas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez seboizm
Oki ale w Decrypterze jest tylko opcja dotycza zgrywania z plyty DVD na obraz. A ja mam obraz plyty ktory oczywiscie podmontowałem sobie DeamonTollsem i mam naped z plyta DVD teraz czym j potraktowac zeby on mi przerzucil z tego virtualnego DVD-ROM'u na czysta plytke.

DVD Decrypter nie tylko posiada tylko opcję dotyczącą zgrywania zawartości płyty do obrazu płyty .iso ale także nagrywa taki obraz na płytkę wystarczy jak zafajkujesz opcję :MODE/ISO/WRITE wskazesz ścieszkę gdzie znajduje się ten obraz, ustawisz prędkość i pozostaje tylko kliknięcie i program ruszy i po kilku minutach będzie gotowe.

Oczywiście przed nagraniem tego obrazu musisz wywalić co nie co i poddać kompresji no chyba że nie zajmuje więcej niż 4.37G ^_^ (czasami tak bywa)

A co do kompresji to czytaj TO



Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez dolas : 16.12.2004 o godz. 09:48
dolas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 09:43   #10
richi
Bywalec
 
Avatar użytkownika richi
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 58
richi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A do czego jest ta opcja

No jak myslisz?
Poza tym jak zrzucasz film decrypterem to chyba zauważyłeś że oprócz ISO tworzy dodatkowy pliczek z rozszerzeniem chyba mds. I to ten pliczek wciągasz do decryptera przy zapisie. Tam są dodatkowe informacje dla Decryptera jak dokładnie ma to ISO wypalić. Zapewni Ci to np layer break w tym miejscu w którym było na oryginale.
Pzdr

Jeszcze jedno - ta mała książeczka w dolnym prawym rogu służy do ustawiania book type w kilku modelach nagrywarek.
Aha i bez żadnego demona. Decrypter sam wypala ISO zrobione przez siebie. Ważne ten dodatkowy pliczek musi być w tym samym katalogu co ISO.
Dołączone obrazki
File Type: png decrypter.png (26.4 KB, 309 oglądane)
__________________
Sex to nie wszystko
jest jeszcze -sko

Ostatnio zmieniany przez richi : 16.12.2004 o godz. 09:48
richi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 09:49   #11
xux84
BenQ DW1650
 
Avatar użytkownika xux84
 
Data rejestracji: 24.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 217
xux84 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
I jeszcze jeden maly szczegol: do dual layerow nie uzywac niczego starszego od decryptera 3.5.1.0, bo inaczej szansa na problemy z layer breakiem drastycznie wzrasta...
xux84 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.