Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.09.2003, 01:47   #1
Cyber
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.09.2003
Posty: 1
Cyber w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Nagrywanie zbiorów MP3 na płycie DVD

Witam serdecznie wszystkich grupowiczów
Nurtuje mnie temat w jaki sposób można wypalić na płycie dvd zbiory mp3 by stacjonarny dvd mógł to odczytać. Czy wogule jest taka możliwość? Właśnie poświęciłem już 2 dzień na próby (oczywiście na dvd -rw) ale jak można się domyślić nic z tego.

z góry dziękuję za pomoc i podrawiam
Cyber jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.09.2003, 17:09   #2
Entrapment
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.08.2003
Posty: 26
Entrapment w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Nagrywanie zbiorów MP3 na płycie DVD

Cytat:
Cyber napisa***322;(a)
Witam serdecznie wszystkich grupowiczów
Nurtuje mnie temat w jaki sposób można wypalić na płycie dvd zbiory mp3 by stacjonarny dvd mógł to odczytać. Czy wogule jest taka możliwość? Właśnie poświęciłem już 2 dzień na próby (oczywiście na dvd -rw) ale jak można się domyślić nic z tego.

z góry dziękuję za pomoc i podrawiam


Jest juz to dosc prosta czynnosc. Kilka postow nizej opisalem jak to mozna zrobic ale nic nie szkodzi jak napisze jeszcze raz.
Potrzebny jest program 'WinOnCd & DVD 6 ' w tym programie jest opcja tworzenia albumow muzycznych na DVD.
Wyglada to tak ze otwierasz ta opcje wybierasz sobie tlo na ktorym beda napisy przeciagasz te Mp3 do albumu ktore chcesz .jak chcesz podzielic cala kolekcje na albumy to oczywiscie mozesz to zrobic i do kazdego albumu wkladac te utwory ktore chcesz .
Dobrze aby przy MP3 byl tytul i autor ,wtedy w menu na ekranie bedzie ladnie to wygladalo i latwo bedziesz mogl wybrac tytul do odsluchania . mozna dolozyc jakis podklad filmowy ale jak popraktykujesz z mozyka to pozniej mozesz pobawic sie z muzyka i podkladem filmowym. Wybierasz parametry nagrywania DVD musi byc wypalone w PAL . i praktycznie wszytko . Naciskasz palic i czekasz az sie wszytko przekonwertuje i wypali. Przed wypalaniem duzych zbiorow poswiec jeden dysk na sprawdzenie. wypal tylko 2-3 albumu z 2-3 utworami i sprawdz czy twoj stacjonarny DVD da sobie z tym rade. Powinno wygladac to tak ze po wystartowaniu powinien ukazac sie obraz (podklad na ktorego tle beda nazwy albumow i pierwszy album powinien byc na zoltym lub zielonkawym pasku to znaczy ze masz mozliwosc selekcji i po wybraniu albumo naciskasz play i otworzy sie nowe menu z lista utworow z ktorej mozesz wybrac ten ktory chcesz odsluchac ,jezeli wybierzesz pierwszy to jak nacisniesz play to jak sie skonczy to automatycznie przechodzi na drugi tak az skonczy sie album. Dlatego o tym pisze bo okazalo sie ze nawet wiekszosc nowych stacjonarnych DVD nie daje sobie z tym rady. Ja sprawdzilem u siebie wszytko OK zadowolony pognalem do kolegi ma sprzecik wypas a tu dupa ,zjechal mnie ze zrobilem kiche az musialem przywiezc swoje DVD i mu pokazac ze wszytko pieknie chodzi Tak ze jego sprzecik wypas okazal sie kicha )
Tak ze warto to sprawdzic . Na komputerowym DVD nie bylo zadnych problemow . Jakosc muzyki zalezy od tego w jakim formacje masz MP3 zalecany jest 196bit i powiem ze maja racja z 128 wychodzi OK ale to jeszcze nie orginal)
Powodzenia . Wersje 30 dniowa programu mozna sciagnac ze strony (niemieckiej)producenta
Entrapment jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.