Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.06.2005, 10:43   #1
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Najlepszy program do Authoringu

jaki program polecacie do nagrywania dvd-v z kilkoma sciezkami dzwiekowymi i kilkoma napisami + jakies menu? najlepiej prosty w obsłudze
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.06.2005, 19:58   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVD Maestro, DVDLab Pro
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 09:54   #3
giero
Bywalec
 
Avatar użytkownika giero
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 53
giero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sonic Scenarist,Sony dvd architect
__________________
Komuno Wróć!!!
giero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2005, 13:39   #4
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD LAB PRO SUPER!
sony d architect wydaje mi sie za trudny, troszke dziwny w obsludze

Trafiłem na problem dvd lab pro nie kompiluje mi płyty gdy używam dzwieku w DTS ? tzn kompiluje ale katalog Video_ts jest pusty! dzlaczego ?

(powinienem załozyc nowy temat zeby o to spytac / ??)
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 22:16   #5
daro-driver
Bywalec
 
Avatar użytkownika daro-driver
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: łódz
Posty: 68
daro-driver w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez stabilob
DVD LAB PRO SUPER!
sony d architect wydaje mi sie za trudny, troszke dziwny w obsludze

Trafiłem na problem dvd lab pro nie kompiluje mi płyty gdy używam dzwieku w DTS ? tzn kompiluje ale katalog Video_ts jest pusty! dzlaczego ?

(powinienem załozyc nowy temat zeby o to spytac / ??)
gdy używasz pełnej wersji dvd lab 1.0 pro wsystko powinno być w pożądku bo sam zgrywam tym progsem i z dts nie ma problemu. :cool:
daro-driver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 13:24   #6
SebNET
DVD Fan
 
Avatar użytkownika SebNET
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Lokalizacja: 127.0.0.1
Posty: 75
SebNET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja mam takie pytanko. Czy można jakimś programem bez żadnego bawienia się dodać sobie lub podmienić napisy na DVD? Żeby nie bawić się 50 programami?
__________________
Pioneer DVR-109 @ 1.55 Official
SebNET jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 15:42   #7
daro-driver
Bywalec
 
Avatar użytkownika daro-driver
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: łódz
Posty: 68
daro-driver w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez SebNET
A ja mam takie pytanko. Czy można jakimś programem bez żadnego bawienia się dodać sobie lub podmienić napisy na DVD? Żeby nie bawić się 50 programami?
żeby dodać do dvd wogóle jakieś nowe napisy mósisz niestety rozebrać film na czyniki pierwsze potem złożyć jakimś programem do authoringu dvd więc programów będzie góra 3 ale jeśli nic niewiesz na ten temat to ci troche zejdzie
daro-driver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 21:21   #8
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm wiem jak wyciagnac dzwiek i obraz z gotowego dvd a jak wyciagnac napisy ? do jakiego formatu który "da się obrobić"? ?
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 23:25   #9
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Obrobić, tzn chcesz zamienić z obrazków na tekst? Programy z OCR typu Subrip, Subripper, czy z pakietu Vobsub Subresync.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 23:59   #10
Indianin23
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Indianin23
 
Data rejestracji: 28.08.2004
Posty: 7
Indianin23 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam :cool:
Mógłby Mo ktoś powiedzieć jak zrobić to meni w DVD LAB PRO ?
Ten program ma 2000 opcji a ja potrzebuje proste meni z obrazkiem i muzyka w tle
No i jak z tego zrobić DVD
Może jest gdzieś jakiś tutorjal do tego ?
Pozdrawiam
Indianin23 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 07:56   #11
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Menu robie w DVD Menu Studio, jak bedziesz miał ten program to napisze Ci jak zrobic menu

a w dvd lab pro jak wybierzesz menu to na dole masz dwa fioletowe pola motion i audio wrzucasz tam dzwiek do menu
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 16:27   #12
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez SebNET
A ja mam takie pytanko. Czy można jakimś programem bez żadnego bawienia się dodać sobie lub podmienić napisy na DVD? Żeby nie bawić się 50 programami?
Jeżeli miałbym Ci coś poradzić, to skorzystanie z tego pradnika : http://rebels.plukwa.net/DVD/napisy/index.html
Korzystałem z niego i działa.

Pozdrowienia Salem
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2005, 14:07   #13
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
http://rebels.plukwa.net/DVD/napisy/index.html
spróbowalem tego poradnika i już na samym wstępie pojawił sie problem
po demuxowaniu w programie DoITFast4U plik m2v ma 1:12:10 a powinien miec 1 godziine 24 minuty! dzwiek w ac3 ma dobra długosc, spróbowałem zrobic to jeszcze raz i ten sam efekt może cos w ustawieniach programu mam źle ?

przerabiam Ali G chce dodac napisy z neta bo to co wstawili oficjalnym wydaniu to nieporozumienie ,połowa dialogów nie ma tłumaczenia
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2005, 19:29   #14
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sory jednak długość filmu jest dobra tylko wszystkie programy ją błędnie wyświetlają!
sprawdziłem to w ten sposób ze wrzuciłem film do dvd lab pro i zacząłem dodawać chaptery (wtedy wyświetla czas chapteru) i te ostatnie maja 1:23 1:23:30 wiec długośc jest ok, tylko nigdzie nie wyświetla mi dobrego czasu w kazdym rpogramie jest 1:12 to jak mam zsynchronizować napisy ?
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2005, 01:55   #15
SebNET
DVD Fan
 
Avatar użytkownika SebNET
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Lokalizacja: 127.0.0.1
Posty: 75
SebNET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Salem
Jeżeli miałbym Ci coś poradzić, to skorzystanie z tego pradnika : http://rebels.plukwa.net/DVD/napisy/index.html
Korzystałem z niego i działa.

Pozdrowienia Salem
Dzięki Salem. Jesteś wielki
__________________
Pioneer DVR-109 @ 1.55 Official
SebNET jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.