Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.12.2005, 22:48   #1
kelob
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.12.2005
Posty: 9
kelob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Napisy z kamery miniDV

Jak przenieść napisy (dzień,miesiąc,rok itp.)z taśmy na twardy dysk?Czy jest na to jakiś nazwę to bezpośredni sposób,bo jak tworzyć je samemu i wstawiać to już wiem.
kelob jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.12.2005, 00:52   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zainteresuj się programami typu DVSubMaker, DVdata, DVsubtitles - nie korzystałem, ale do tego służą
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2005, 16:04   #3
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kelob
Jak przenieść napisy (dzień,miesiąc,rok itp.)z taśmy na twardy dysk?Czy jest na to jakiś nazwę to bezpośredni sposób,bo jak tworzyć je samemu i wstawiać to już wiem.
napisy te przenoszą się wraz ze strumienim danych nlezy je wyekstrahować np za pomocą narzędzi podanych przez Reetou. Osobiście polecam DVtime.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2005, 23:29   #4
kelob
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.12.2005
Posty: 9
kelob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
znalazlem tylko DVSubMaker i DVtime ktorego uruchamia sie chyba wDOS-ie wiec dla mnie "czarna magia" jesli juz to kiedys robiles to prosze podaj mi jak dla *****a krok po kroku co i jak .Jesli wiesz jak zgrywac napisy z kamery w DVSubMaker toprosze o to samo bo pogubilem sie w jego funkcjach.Nie wiem co mam robic.
kelob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 08:05   #5
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVtime działa w windzie. Ale najpierw ściągasz materiał z kamery a następnie przepuszczasz przez DVtime.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 17:00   #6
kelob
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.12.2005
Posty: 9
kelob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
17:45:56

Jestem zupelnie zielony ,dopiero zaczynam bawic sie w edycje wideo to co napisales nic mi nie mowi .Nie rozumiem,i nie wiem nawet czy znalazlem wlasciwy program jesli masz troche czasu to prosze podaj mi linkgdzie moge znalesc DVtime i b.prosze napisz mi punkt po punkcie co mam zrobic z materialem z kamery jak skonfigurowac program?Nie wiem czy znalazlem wlasciwy program wiec prosze o link do tego programu.
kelob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 21:43   #7
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVtime najlepiej poszukać na sieciach p2p. Instalujesz i ładujesz plik avi, który pobierzesz z kamery. W opcjach ustalasz czy ma być data, czas (razem lub osobno) i uruchamiasz ekstrakcję. Program jest intuicyjnyi na pewno dasz sobie rade. Pozdrawiam.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 00:19   #8
kelob
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.12.2005
Posty: 9
kelob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
DVtime najlepiej poszukać na sieciach p2p. Instalujesz i ładujesz plik avi, który pobierzesz z kamery. W opcjach ustalasz czy ma być data, czas (razem lub osobno) i uruchamiasz ekstrakcję. Program jest intuicyjnyi na pewno dasz sobie rade. Pozdrawiam.
Przed chwileczka skonczylem zabawe z DVSubMaker i udalo sie!Musze jeszcze to dopracowac ale jest OK.Szukalem DVtime na p2p tam gdzie moglem wejsc bez rejestracji i nic nie znalazlem wiec jesli wiesz gdzie ,to prosze napisz.Jesli wiesz jak i czy mozna zamienic pliki .ssa,.sub na Bitmap to blagam odezwij sie jeszcze raz.dzieki - kelob
kelob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2005, 11:54   #9
kelob
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.12.2005
Posty: 9
kelob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
to ju chyba wszystko-dzieki wszystkim!

znalazlem wszystkie programy.wszystko jest OK. napisy z kamerki sa piekne DZIĘKI
kelob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.