Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.02.2004, 06:47   #1
jetzoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 12
jetzoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Napisy do LOTR.Return.Of.The.King.TELECINE.DVDR-Replica

Chcialbym sie dowiedziec czy gdzies na internecie jest jakas strona z polskimi napisami do dvd . Sciagam duzo filmow na dvd a nie mam do nich napisow , dla mnie to nie problem moge ogladac w oryginalnej wersji ( angielskiej ), ale znam wiele osob ktore angielskiego nie kumaja w ogole a chcialy by te filmy zobaczyc np. LOTR.Return.Of.The.King.TELECINE.DVDR-Replica
Wiem wiem zaraz beda odpowiedzi poszukaj to znajdziesz , szukam juz jakies 40 minut i co znalazlem to ze mozna przerobic napisy ale sa problemy itp.
Przeciez jest tyle stron z napisami do divx a do dvd nie ma?
Jezeli nie ma to zawsze można taka stronke zrobic - prawda ,a to by wielu osobom pomoglo .
jetzoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.02.2004, 20:52   #2
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ale czy ty masz rzeczywiscie ta wersje, to jest swieza wersja i ma 8,9Gb
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 21:28   #3
jetzoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 12
jetzoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak bede ja mial za 24 h czyli w srode wieczorem
jetzoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 23:41   #4
jetzoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 12
jetzoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
aaaaaaa po co ja tu cos w ogole pisalem i sie pytam jak nikt nic nie napisze wiec ... thx jakos sobie poradze sam
jetzoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2004, 23:46   #5
jetzoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 12
jetzoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
AHA a tak poza tym to wiekszosc pytan tu jest poprostu tak smiesznych ze lepiej nie mowic ja mam nagrywarke dvd od okolo 1,5 miesiaca i chyba wiem wszystko o wypalaniu plytek a teraz wyszlo na to ze zaczne bawic sie napisami z wasza czy tez bez waszej pomocy
( ps. mam nagryware btc - i jeszcze ani razu mnie nie zawiodla a wiele zlego o niej tutaj wyczytalem czyli... )
jetzoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2004, 10:55   #6
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Napisy pobierasz divx a przerabiasz je według porad Cobry Verde na DVD. Ot i cała robota.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2004, 12:56   #7
-=iDiDiT=-
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.01.2003
Posty: 15
-=iDiDiT=- zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
Napisy pobierasz divx a przerabiasz je według porad Cobry Verde na DVD. Ot i cała robota.

Jabba
az dziw bierze, ze odpowiedziales takiemu boobkowi . przeciez on wszystko juz wie.

iDDT
-=iDiDiT=- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2004, 03:42   #8
jetzoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 12
jetzoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie jestem bobkiem tylko prosilem o rade wszyscy czytali a napisali tyle ze nie wierza ze ten film jest na dvd wiec... sie troche zdenerwowalem , w takim razie jezeli ludzie szukaja tu rad to to powinna byc strona tylko informacyjna a nie forum na ktorym ma odbywac sie chyba dyskusja .Jezeli kogos urazilem to przepraszam poza tym jezeli byla by taka stronka z napisami to byloby fajnie , nie zabardzo kumam dlaczego są napisy do divx-ów a nie ma do dvd , przeciez dvd prze do przodu na calego a nagrywarki dvd to juz zaden rarytas prawie kazdy je moze miec. No ale to moglem utworzyc nowa dyskusje na taki temt , dobra bylo minelo .
wnioski:
1 sorki ze jestem wg niektorych bobkiem
2 jezeli powiesz lub napiszesz cos milego to Cie każdy w tym kraju oleje
3 zrobie te napisy a co z tego wyjdzie to jestem strasznie ciekawy
-----a tak ogolnie juz mnie denerwuje tlumaczenie normalnym ludziom co to jest dzwiek 5.1 na dvd i obraz na 29" a was nie? ----------
-------------
bawia mnie te radia z mozliwoscia odtwarzania vcd - czego to ludzie nie wymysla

oj wlasnie zauwazylem ,ze zbyt czest sie podniecam wszystkim ale juz taki jestem i to chyba lepiej ...

Pozdrowionka i naraska
jetzoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2004, 10:25   #9
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czesc bobek!
wiec napisy do divx roznia sie od napisow dvd tym ze napisy do divx sa w pliku txt zwykle a do dvd sa w innym
http://napisy.org
zasysasz i masz napisy do divx, co za tym idziesz mozesz spokojnie wrzucic je na dvd z wczesniejszym potraktowaniem je odpowiednim softem
mozesz tez sie nie baiwc w robienie napsiow do dvd, chyba ze zalezy ci na odtwarzaniu stacjonarnym.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2004, 11:42   #10
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Naand Meneer !

Napisy do divx są powszechniejsze, łatwiej dostępne. Dlatego powstałe przepis Cobry na ich przerabianie do dvd. Podobnie jak przerabianie dobrej jakości filmów divx na dvd.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2004, 11:42   #11
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A poza tym - czy telecine nie oznacza po prostu wersji nagranej kamerą z kina ? Dość ohydnej ...

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2004, 12:40   #12
-=iDiDiT=-
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.01.2003
Posty: 15
-=iDiDiT=- zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
A poza tym - czy telecine nie oznacza po prostu wersji nagranej kamerą z kina ? Dość ohydnej ...

Jabba
nie, TELECINE (TC) to cyfrowe zgranie filmu z taśmy filmowej, klatka po klatce, machiną zwaną telecine. raczej droga zabawka, na którą stać jak widać niektórych sąsiadów zza Buga. Nagranie filmu kamerą, zazwyczaj cyfrową, w kinie to CAM lub TELESYNC (TS). TS rózni się od CAM lepszą jakością dzwięku bo jest on zgrywany z zewnętrznego żródła

iDDT
-=iDiDiT=- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2004, 13:28   #13
jetzoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 12
jetzoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w xvidzie mam wersje LOTR.Return.Of.The.King.INTERNAL.AC3.TC.XviD-DiAMOND i jest spoko a tam z w tym dvd jest naprawde dobry obraz a poza tym najwazniejszy jest dzwiek wiecie dobre kino domowe i efekty sa niesamowite thx

bobek
jetzoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.