Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 31.08.2002, 10:30   #16
sp6
Gość
 
Posty: n/a
[QUOTE]darek147 napisa***322;(a)


a na jakim Window'sie pracujesz?
[/QUO

w'98
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.09.2002, 04:35   #17
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
a ja nie wie mnic na ten temat
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2003, 09:28   #18
niger
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2003
Posty: 2
niger w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Jak na SVCD??

ostatnio korzystajac z pomocy zamieszczonej na waszej stronie skompresowalem sobie film divxa z napisami do VCD a teraz chcialbym zrobic to samo tylko na SVCD. nie wiem tylko jak ustawic TMPGencodera, bo do kompresji na VCD jest w TMPG gotowy plik przygotowany przez was ktory wystarczy zaladowac a co mam zrobic (co wczytac albo jak poustawiac) zeby skompresowac film do SVCD
czy VCD 2.0 to jest wlasnie SVCD
niger jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 19:18   #19
LeszekJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.03.2003
Lokalizacja: Poznań
Posty: 13
LeszekJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
1. błąd ładowania do TMPGEnc filtru/pluginu Avisynth/VirtualDub script reader obsługiwanego praz bibliotekę ReadAVS.dll, który jest wymagany przy załadunku skryptów .avs i . vdr; jego błędny załadunek jest widoczny w zakładce TMPGEnc Option/Environmental setting/VFAPI plugin - w kolumnie Name jest zapis The file can not be loaded na przeciwko nazwy biblioteki ReadAVS.dll; należy poprawnie wprowadzić wpis do rejestru owej biblioteki .dll i zrestartować TMPGEnc

Mam jedno pytanie: jak posłużyć się likiem readavs.rar? W opisie instalacji jest punkt nr 3, kóry nie jest do końca dla mnie jasny.
__________________
Leszek
LeszekJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 20:46   #20
LeszekJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.03.2003
Lokalizacja: Poznań
Posty: 13
LeszekJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Z tym wgraniem readAVS.dll już sobie poradziłem. Pliki są widoczne ale po naciśnięciu start pojawia mi się komunikat, że wystąpił błąd po uruchomieniu ACM oraz informacja: "Illegal floating decimal point calculation order". Co to znaczy oraz jak to usunąć?
Pozdrawiam
__________________
Leszek
LeszekJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2005, 12:37   #21
kivan21
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.01.2005
Posty: 1
kivan21 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam. Mam ten sam problem co kolega wczesnie opisywał. Nie mozna owtorzyc pliku *.vdr w TMPGEnc - Error "... can not open, or unsoportet", podczas Frameserwowania z Virtual Duba. Szukalem w zakladce Option\Evironmetal setting...\VFAPI Plugin... , tam niby ma byc pozycja ReadAVS.dll;, ale u mnie takiej nie ma. Ściągnąlem readavs.rar , ale nie wiem co za bardzo mam z tym zrobic. Gdzie nalezy zgrac tego DLL, aby TMPGRnc mógł z niego korzytsac?
kivan21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.