Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.07.2013, 08:38   #1
marmach
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.07.2013
Posty: 1
marmach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero Vision 10 - marna jakość DVD Video

Witam.
Zarejestrowałem się na forum, ponieważ mam problem z Nero Vision 10. Materiał AVCHD do obróbki importuję z kamery Panasonica. Jeśli w opcjach filmu wybieram Full HD i potem przed nagrywaniem AVCHD - wszystko jest OK. Gorzej, jeśli chcę zrobić DVD - Video. Jakość jest, powiem szczerze, wyjątkowo marna. Mam świadomość, że to jest 'tylko' DVD - Video, ale jakość produktu finalnego jest raczej zbliżona do nagrania tel. komórkowym. Jest wyraźnie gorsza od tego, co robi Video Studio x3 (które przestało mi działać), lub prościutki HD Writer, którego dostałem razem z kamerą. Jakość jest taka sama zarówno wtedy, gdy na początku w opcjach filmu wybieram TV Standard, lub Widescreen i przed nagraniem DVD - Video, jak również gdy na początku wybieram Full HD, a potem przed nagrywaniem DVD - Video. Nigdzie nie widzę Ustawień, w których mógłbym coś zmienić. Czy ktoś może mi coś poradzić? Będę zobowiązany.
Pozdrawiam.
marmach jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
dvd z kamery rogmanmajkel DVD-Video 16 26.05.2007 17:48
Problem z zamknieciem DVD Video w Nero lennox Napędy optyczne DVD 11 19.09.2005 11:46
Nagrywanie DVD VIDEO a DVD z Danymi w nero - różnice w jakości Orion66 Napędy optyczne DVD 4 12.09.2005 20:22


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.