Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 11.07.2005, 09:48   #1
endriuu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.07.2005
Posty: 6
endriuu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie działają płyty DVD 1.4 z kamery Handycam :(

Witam !
Przeszukuje forum z informacjami na temat mini płyt dvd 1.4GB. Niezbyt mi te poszukiwania wyszly wiec jestem zmuszony utworzyc nowy temat

Mianowicie nakrecilem filmy i porobilem zdjecia kamerka SONY HANDYCAM no i wyciagam nagrana plytke DVD firmy MAXELL DVD-R CAMCORDER 1.4GB (30min).
Wkladam do nagrywarki DVD Lite-On 1673S i nic - wyskakuje komunikat nagraj pusty dysk i wyswietla pysta plyte - mam takich samych nagranych 5 plyt DVD i zadna w nagrywarce nie dziala
Ktos wie czego to wina ?
Plytki napewno sa dobre bo w kamerce mozna ogladac to co sie nagralo...

Wiec czemu nagrywarka tych plyt nie odczytuje poprawnie
Chcialem sobie to wszystko na kompa skopiowac i lipa

HELP ?

edit: czy to moze byc wina tego ze w kamerce nie sfinalizowalem plytki bo ktos mi tak napisal ... w sumie nawet nie wiem gdzie to sie robi no ale czy to moze byc tego wina ?

Ostatnio zmieniany przez endriuu : 11.07.2005 o godz. 10:31
endriuu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.07.2005, 14:25   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez endriuu
Witam !
Przeszukuje forum z informacjami na temat mini płyt dvd 1.4GB. Niezbyt mi te poszukiwania wyszly wiec jestem zmuszony utworzyc nowy temat

Mianowicie nakrecilem filmy i porobilem zdjecia kamerka SONY HANDYCAM no i wyciagam nagrana plytke DVD firmy MAXELL DVD-R CAMCORDER 1.4GB (30min).
Wkladam do nagrywarki DVD Lite-On 1673S i nic - wyskakuje komunikat nagraj pusty dysk i wyswietla pysta plyte - mam takich samych nagranych 5 plyt DVD i zadna w nagrywarce nie dziala
Ktos wie czego to wina ?
Plytki napewno sa dobre bo w kamerce mozna ogladac to co sie nagralo...

Wiec czemu nagrywarka tych plyt nie odczytuje poprawnie
Chcialem sobie to wszystko na kompa skopiowac i lipa

HELP ?

edit: czy to moze byc wina tego ze w kamerce nie sfinalizowalem plytki bo ktos mi tak napisal ... w sumie nawet nie wiem gdzie to sie robi no ale czy to moze byc tego wina ?
Preczytaj ten temat: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ight=isobuster co prawda mowa jest o płytach DVD-Ram, ale moze to być dla Ciebie istotne, być może nie masz zakonczonej sesji na płytkach i dlatego dane są nie widoczne w na płycie. Użyj programu Isobuster i sprawdź.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 15:05   #3
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Z jakim rozszezeniem po nagraniu ta plytka DVD z Sone-go. ?
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 15:07   #4
endriuu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.07.2005
Posty: 6
endriuu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok programem isobuster skopiowalem kilka plikow z plyty tylko ze one sa w formacie .tao - co teraz mozna z nimi zrobic ?
endriuu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 15:16   #5
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez endriuu
ok programem isobuster skopiowalem kilka plikow z plyty tylko ze one sa w formacie .tao - co teraz mozna z nimi zrobic ?
Słabo czytałeś ten temat *.tao (obraz płyty) możesz otworzyć Isobusterem lub Ultraiso i wypakować dane na dysk.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 17:36   #6
endriuu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.07.2005
Posty: 6
endriuu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok juz wszystko dziala - zawsze jak sie nagrywa kamerka filmy na te minidvd to trzeba zamykac sesje plyty inaczej nie bedzie dzialac
a isobuster sie przyda jesli jakas plytka nie bedzie chciala wspolpracowac - dzieki
endriuu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 21:13   #7
endriuu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.07.2005
Posty: 6
endriuu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a mam jeszcze jedno takie pytanko
nagralem kilka filmow kamerka cyfrowa - mam teraz filmy ktore ogladam w Power DVD - ale czy jest mozliwosc zrobienia jakis zdjec/ujec z takiego filmu ?
jesli tak to jakim programem ?
z gory dzieki za porady
endriuu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 21:25   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez endriuu
a mam jeszcze jedno takie pytanko
nagralem kilka filmow kamerka cyfrowa - mam teraz filmy ktore ogladam w Power DVD - ale czy jest mozliwosc zrobienia jakis zdjec/ujec z takiego filmu ?
jesli tak to jakim programem ?
z gory dzieki za porady
w PowerDVD jest funkcja przechwytywania klatek.

jak Chcesz wyciąć jakiś fragment (zrobić sobie klip) wystarczy DVDShrink, funkcja reauthor i tam jest taki dynks, który zaznaczyłem na czerwono

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:20
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 21:57   #9
endriuu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.07.2005
Posty: 6
endriuu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
klipy juz mam porobione - teraz wlasnie chce powyciagac z tych filmow jakies ciekawe ujecia i wydrukowac jako zdjecia - te przechwytywanie klatek konkretnie gdzie w tym power dvd jest ??
endriuu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 22:03   #10
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez endriuu
klipy juz mam porobione - teraz wlasnie chce powyciagac z tych filmow jakies ciekawe ujecia i wydrukowac jako zdjecia - te przechwytywanie klatek konkretnie gdzie w tym power dvd jest ??
taki aparacik na panelu (PDVD5)




Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:20
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 22:28   #11
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a na innej skorce tu i nie bac sie zagladnac w opcje programu nie popsuje sie
Dołączone obrazki
-przechwycenie_power.jpg 
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.