Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2007, 15:01   #1
rurek09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2007
Posty: 4
rurek09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie mogę operować w menu po nagraniu filmu dvd na płytę DVD

mam film o pojemności prawie 8 giga nagralem go na płytę DVD(8,5GB) wszystko jest w porządku, najpierw lecą reklamy, potem jakieś motywy jak powstał film, a następnie jest filmik w czasie którego wyświetla się menu,(start filmu, ustawienia , wybór scen itd) z tym że w nic nie mogę wejść, nie da się operować w tym menu i nie wiem dlaczego:/?
na kompie normalnie po odpaleniu z dysku wszystko działa natomiast z nagranej płyty menu jest również jak w przypadku odtwarzacza niedostępne!
nagrywałem w Nero - dvd video , jak tworze swoje menu w tym samym programie to można w nim operować ale w tym wypadku menu było oryginalne więc przy nagrywaniu odznaczyłem tworzenie własnego menu, i tak jak mówiłem wizualnie menu działa wszystko się pojawia natomiast nie można z tego korzystać muszę w pilocie przeskoczyć do następnego pliku żeby film szedł , ale lektora nie włącze.....
więc gdzie popełniłem błąd podczas nagrywania bo to raczej nie wina filmu skoro działa na kompie , nie chce ryzykować zepsucia kolejnej płytki za 10zł
rurek09 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.09.2007, 17:07   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z opisu trudno wy***322;apa***263; jaki b***322;***261;d pope***322;ni***322;e***347;... chocia***380;...

U***380;yj do palenia program Nero Burning ROM i wybierz kompilacj***281; DVD-Video - wszystkie pliki z tego DVD wrzu***263; do katalogu Video_TS nowej kompilacji. ***379;eby nie marnowa***263; p***322;ytek mo***380;esz wybra***263; zamiast nagrywarki Image recorder, p***243;***378;niej przetestowa***263; po podmontowaniu image'u np w DeamonTools. Z tym, ***380;e generalnie proces palenia nie powiniem mie***263; ***380;adnego wp***322;ywu na struktur***281; DVD - chyba, ***380;e u***378;ywasz jakiego***347; dziwnego progsu do palenia.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2007, 17:18   #3
rurek09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2007
Posty: 4
rurek09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zaraz spróbuje , mam jeszcze pytanie czy kolejność tych plików ma być ustalona tak jak w przypadku dvd video czy po prostu wrzucić zawartość DVD tak jak leci i nagrać ?
rurek09 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2007, 17:23   #4
rurek09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2007
Posty: 4
rurek09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
:/:/:/
jak tak dodaje pliki do tego folderu VIDEO TS i chce nagrać to wyskakuje komunikat
"TEST ZGODNOŚCI PLIKÓW NIE POWIÓDŁ SIĘ ........]."
rurek09 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2007, 17:25   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Je***347;li masz program DVD Remake, to wystarczy wczyta***263; do niego te DVD i po wczytaniu od razu zrobi***263; eksport. Powinien poprawi***263; struktur***281; DVD. Po tym zr***243;b kolejny test palenia i sprawd***378;, czy dzia***322;a to menu.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2007, 08:34   #6
rurek09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2007
Posty: 4
rurek09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie korzystam z tego programu , używam Nero ale postaram sie dzisiaj go pobrać
,na chwilę obecną dzięki za pomoc, Menu już działa nie nie wiem czy to ma jakiś wpływ na płytkę bo mimo niezgodności tych plików dalej można nagrywać tylko na sam koniec Nero informuje że "Nagrywanie zakończone powodzeniem z ostrzeżeniami "
Mimo tego wszystko działa jak należy
rurek09 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.