Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.05.2005, 17:54   #16
Papametro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.05.2005
Posty: 12
Papametro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I z ostatnej chwili: informacja z polskiego przedstawicielstwa Panasonic's.
Płyt DVD-RAM się nie finalizuje. Po przegraniu plików do komputera lub zmianie plików filmowych w DVD-RAM na rozszerzenie.VOB lub .MPG, pliki te będą widoczne przez komputer.
Papametro jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.05.2005, 16:32   #17
Papametro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.05.2005
Posty: 12
Papametro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Głupio samemu sobie odpowiadać ;-), ale dla następnych pokoleń:
alternatywnie zamiast ISOBuster'a można stworzyć obraz płyty za pomocą Alcohol'u 120%, a potem odczytać zawartość za pomocą UltraISO. Ta metoda jest szybsza.

dodane 2005-05-31
Okazuje się, że w nagrywarce combo LG GCC 4320b, która wg specyfikacji nie czyta płyt DVD-RAM, po zainstalowaniu sterownika zewnętrzego "DVD-RAM driver" przypisanego do innych modeli tej firmy (pod Win'98) można takie płyty z powodzeniem odczytywać. I w zasadzie problem niewidzialnych plików znika.

Ostatnio zmieniany przez Papametro : 31.05.2005 o godz. 21:58
Papametro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2006, 09:43   #18
marsianinek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika marsianinek
 
Data rejestracji: 25.04.2006
Lokalizacja: Poznań
Posty: 3
marsianinek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Papametro
Po przegraniu plików do komputera lub zmianie plików filmowych w DVD-RAM na rozszerzenie.VOB lub .MPG, pliki te będą widoczne przez komputer.
Nie wiem jak bardzo jesteście wtajemniczeni w system Windows ale rozszerzenie pliku nie powoduje czy pliki będą widoczne czy nie. Rozszerzenia służą tylko identyfikacji programów obsługujących te pliki - otwierających. Nie musisz wcale zmieniać nazwy wystarczy Otwórz jako... i wskazać mu np BestPlayera i to wszystko. Od tej chwili system będzie "wiedział" że taki plik ma otworzyć takim programem i wszystko działa bo BestPlayer'a nie interesuje rozszerzenie bo byłby za głupi, jego interesuje zawartość pliku - kodek itd.

Pozdrawiam

PS Myślę że mój problem jest odnośnie tematu tego forum więc piszę wprost:
Mam nagrywarkę stacjonarną Panasonic (bez HDD). Na niektórych płytach DVD-R finalizacja zakończyła się NIEPOWODZENIEM (pewnie gówniane płyty). Cóż ale co teraz? Komp ich nie widzi wogóle, odtwarzacze DVD też nie tylko ta nagrywarka. Ratujcie. Mam tych płyt ponad 20 nieudanych.

Ostatnio zmieniany przez marsianinek : 25.04.2006 o godz. 09:46
marsianinek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2006, 09:47   #19
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez marsianinek
Nie wiem jak bardzo jesteście wtajemniczeni w system Windows ale rozszerzenie pliku nie powoduje czy pliki będą widoczne czy nie. Skąd to wzieliście?? Rozszerzenia służą tylko identyfikacji programów obsługujących te pliki - otwierających. Nie musisz wcale zmieniać nazwy wystarczy Otwórz jako... i wskazać mu np BestPlayera i to wszystko. Od tej chwili system będzie "wiedział" że taki plik ma otworzyć takim programem i wszystko działa bo BestPlayer'a nie interesuje rozszerzenie bo byłby za głupi, jego interesuje zawartość pliku - kodek itd.

Pozdrawiam
nie wiem co powiedzieć

powiem witam
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.04.2006, 06:43   #20
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez marsianinek
PS Myślę że mój problem jest odnośnie tematu tego forum więc piszę wprost:
Mam nagrywarkę stacjonarną Panasonic (bez HDD). Na niektórych płytach DVD-R finalizacja zakończyła się NIEPOWODZENIEM (pewnie gówniane płyty). Cóż ale co teraz? Komp ich nie widzi wogóle, odtwarzacze DVD też nie tylko ta nagrywarka. Ratujcie. Mam tych płyt ponad 20 nieudanych.
Powiem wprost: przeczytałeś może temat!!!
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.