Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.03.2007, 21:48   #1
Narquath
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 5
Narquath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
O TMPGEnc raz jeszcze...problem z .vdr ale.........

Witam wszystkich

Dorwałem w końcu film na którym mi zależy. Niestety jest on w .avi i ma 690 mb, więc postanowiłem żę przerobie go na DVD. Skorzystałem z tej strony -------> http://video.etan2.cp.win.pl/ Kupiłem w sklepie Torrent wszystkie te wymienione programy, wszystko porobiłem tak jak należy! Więc zacząłem krok po kroku postępować tak jak autor pisze no i wszystko było git do momentu kiedy poproszono mnie o załadowanie pliku .vdr do TMPGEnc no i pojawia sie wszystkim znany komunikat "the file cannot be supported" czy jakoś tak

Zanim ktoś zamknie ten temat (bo wiem że było to wałkowane wiele razy - przejrzałem całe forum i wszystko co było opisane jak to naprawić zrobiłem!!!
Skorzystałem też z tej strony ->http://www.formaty.com.pl/index.php?...=35&Itemid=109 !!! Jest tam opisany problem z .vdr i jak go naprawić!!! Też spróbowałęm i dalej to samo )

Próbowałem już z wielona wersjami Virtual dub jak i TMPGEnc i dalej to samo, a cało procedurę robie na pewno dobrze bo wiele razy robiłem wszystko od nowa, ale dalej to samo

Dlatego własnie założyłem ten temat, skorzystałem wcześniej z opcji szukaj, ze wszystkiego skorzystałem i dalej to samo, ciągle w VFAPI plug-in pisze mi "the file can not be loaded" (przy pliku ReadAVS.dll)

Wszystkich znających problem prosze o jakieś sugestie, jakąkolwiek pomoc!!!

Niewiem czy dobrze mi sie wydaje ale to chyba trzeba coś zrobić z tym plikiem ReadAVS.dll, tylko niewiem czy trzeba go gdzieś przekopiować, w którymś topicu na ten sam temat ktoś pisał żę trzeba ten plik otworzyć w notatniku i coś tam dopisać, tylko niebyło sprecyzowane co napisać i w którym miejscu, więc przyznaje że tego akurat niezrobiłem. W samym programie jest plik tekstowy w którym jest 5 punktów! Najbardziej chodzi mi o 3 punkt - "Edit the ReadAVS.reg file with a text editor so that the path to
the DLL is correct for your system. Powie mi ktoś co i jak trzeba z tym zrobić

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
Narquath jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.03.2007, 17:07   #2
Narquath
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 5
Narquath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nikt nie wie czy nikomu niechce sie odpowiadać?? Wiem żę to już było nie raz ale jak widać na moim przykładzie, nie wszystko zostało powiedziane do końca, a nie sądze że tak poprostu nieda sie to rozwiązać, musi sie jakoś dać
Narquath jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2007, 18:16   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Może i się da, ale pewnie nikt już oprócz Ciebie z tej metody nie korzysta - stąd brak odpowiedzi... Wiesz, wtopione w obraz napisy na DVD, to nie jest współczesny standard.

Uruchomiłem frameservera wg tego poradnika w VD, a plik vdr normalnie został odczytany przez TMPGEnc - u mnie więc ten problem nie wystąpił, nie wiem co może być tego przyczyną u Ciebie.

Masz zainstalowane VFAPI? Zaznaczoną opcję Register Tmpgenc.vfp to VFAPI?

O TMPGEnc raz jeszcze...problem z .vdr ale.........-image1.jpgO TMPGEnc raz jeszcze...problem z .vdr ale.........-image2.jpg
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2007, 01:32   #4
Narquath
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 5
Narquath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No wreszcie....dzięki za odpowiedź

A więć tak...mam zaznaczoną opcje "Register tmpgenc.vfp to VFAPI"

a mój problem polega chyba na tym że niewiem dokładnie o co chodzi z tym frameserverem no i przedewszystkim o co chodzi z tym plikiem ReadAVS.dll. W katalogu głownym programu mam dwa takie pliki o tej samej nazwie jeden ReadAVS.dll, a drugi ReadAVS.reg, jak sie naciśnie na ten drugi to wyskakuje mi komunikat żę został dodany do rejestru. Ten drugi to chyba jakoś ręcznie trzeba przerobić i dodać do rejestru i wydaje mi sie żę tu tkwi mój problem to znaczy niewiem dokłądnie jak to zrobić bo na rejestrze to sie kompletnie nieznam i wole tam nic niezmieniać....wydaje mi sie że to właśnie o to chodzi!!! Dlatego jeśłi byś mógł to bardzo bym Cie prosił o dokłądne instrukcje jak dodać ten wpis do rejestru i co zrobić z tym plikiem ReadAVS.dll!

Pozatym u mnie te pluginy wyglądają troszke inaczej niż u Ciebie...
Narquath jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2007, 20:16   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kliknij prawym klawiszem myszy na ten plik ReadAVS.reg i z menu wybierz Edytuj.

Zobaczysz co***347; w tym stylu:
Kod:
REGEDIT4

; Replace the path below with the real path to the DLL.
; Be sure to type each backslash twice, as in the example.

[HKEY_CURRENT_USER\Software\VFPlugin]
"Avisynth"="C:\\Windows\\system32\\ReadAVS.dll"
Musisz zmieni***263; w nim ***347;cie***380;k***281; dost***281;pu pliku ReadAVS.dll tak, by wskazywa***322;a jego po***322;o***380;enie na Twoim dysku.
Albo przepisz ***347;cie***380;k***281; z przyk***322;adu wy***380;ej, a plik ReadAVS.dll przekopiuj do katalogu c: \Windows\system32

Zapisz zmiany w pliku reg, kliknij na nim prawym i wybierz 'Scal'.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2007, 21:38   #6
Narquath
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Posty: 5
Narquath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki Reetou za pomoc, pomogło!!!

Jesteś wielki, jeszcze raz dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Narquath jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.