Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 31.10.2004, 10:42   #1
lukkki
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika lukkki
 
Data rejestracji: 31.10.2004
Posty: 3
lukkki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question obraz dvd dwuwarstwowego na 2x dvd zwykłe

Witam!

Mam oto taki kłopot - mam obraz dwuwarstwowego dvd no i chciałbym nagrać go na zwykłe dwie płytki dvd (ze względu na koszt jednego nośnika DL..:/).

Po zgraniu mam pliki .vob z oznaczeniami od VTS_01_0 do VTS_01_7 o rozmiarach kolejno: 1006MB,1024MB,1024MB,694MB,1024MB,1024MB,1024MB,66 0MB.

Czy jest na to jakiś sposób? Jak podzielić zgrany materiał płyty dwuwarstowej tak aby pierwszą połowę nagrać na jedną zwykłą płytkę a drugą na drugą (bo z tego co widzę po rozmiarach akurat ładnie dzieli się na 2 paczki po 4 pliki vob..)?

Proszę o wszelką pomoc i z góry big thanks !
lukkki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.10.2004, 23:12   #2
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez lukkki
Witam!
Mam oto taki kłopot - mam obraz dwuwarstwowego dvd no i chciałbym nagrać go na zwykłe dwie płytki dvd (ze względu na koszt jednego nośnika DL..:/).
Po zgraniu mam pliki .vob z oznaczeniami od VTS_01_0 do VTS_01_7 o rozmiarach kolejno: 1006MB,1024MB,1024MB,694MB,1024MB,1024MB,1024MB,66 0MB.
Czy jest na to jakiś sposób? Jak podzielić zgrany materiał płyty dwuwarstowej tak aby pierwszą połowę nagrać na jedną zwykłą płytkę a drugą na drugą (bo z tego co widzę po rozmiarach akurat ładnie dzieli się na 2 paczki po 4 pliki vob..)?
Proszę o wszelką pomoc i z góry big thanks !
No OK! kolego lukkki napisałeś że masz obraz płyty DL co się kojarzy z ISO a to nijak ma się do kolejnych twoich wypocin że masz zgrane pliki vob , te voby mają jakieś towarzystwo czy też są same (jak zbłąkane owieczki) ? A czym zgrywałeś jakim programem ! Jak i wogóle dla czego !

Jak masz wątpliwości co piszesz to zaglądnij w mój podpis

A tak na spokojnie to jak zrzuciłeś film na HDD i bez straty jakości chcesz go przegrać na 2 DVD+/-R to może DVD2one , taki program podzieli film tam gdzie była zmiana warstwy. Oczywiście za twoją zgodą i wiedzą.

Ja rozumiem 1 post , ale o tym jest tyle informacji na TYM FORUM że nie rozumiem dlaczego nie użyłeś funkcji SZUKAJ !!!
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 15:25   #3
lukkki
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika lukkki
 
Data rejestracji: 31.10.2004
Posty: 3
lukkki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oki, przyznaje sie nie, nie chcialo mi sie szukac . Ale juz poszukalem i z Twoimi informacjami mysle ze poradze sobie z tym klopotem (trzeba w koncu zrobic sobie kopie bezpieczenstwa LOTR ). A mowiac obraz mialem na mysli zgrane pliki vob (i byly one jak samotne owieczki ). Dzieki za wszelka pomoc w kazdym razie. Temat uwazam za zamkniety .
lukkki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.