Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.04.2006, 15:14   #1
zefel
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Posty: 50
zefel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
odtwarzacz nie rozpoznaje płyty DVD

Mam ostatnio dziwny problem z utworzonymi przeze mnie płytami DVD. Płyty tworzę z divixów z sieci. Dokładam napisy by rodzinka bezproblemowo mogła pogapić się na nowsze produkcje.Operację tą przeprowadzam przy pomocy WinAVI Video Convertera.Daje on bardzo dobrą w porównaniu z innymi tego typu programami, przy czym jest bardzo szybki.W moim starym kinie domowym marki LG nie zauważyłem żadnych problemów lecz od pewnego czasu filmów tych nie czyta nowe dvd marki "denon".Dziwne; bo zauważyłem to tylko na nowych filmach,tych robionych ostatnio.Wszystko jest to samo a dvd płyt nie czyta(rozpoznaje tylko nośnik jako dvd).Może jest to związane z tym że używam nowszej wersjiWinAVI bo starsza stwierdzała czasami nagły koniec filmu i finalizowała konwersję w połowie(pomagało usunięcie paru klatek z materiału wyjściowego w miejscu uszkodzenia).Mam pytanie: czy filmy te można ponownie poddać procesowi autoringu dvd wykorzystując tylko pliki VOB? tak by rozpoznawało je dvd marki "denon".
zefel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.04.2006, 16:46   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja bym szuka***322; przyczyny w no***347;nikach i/lub w nagrywarce.

a 'wysoko urodzone' sprz***281;ty cz***281;sto maj***261; k***322;opoty z nagrywanymi p***322;ytami.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2006, 17:34   #3
zefel
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Posty: 50
zefel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dobra, ale ***347;ci***261;gam pe***322;ne DVD nagrywam i dzia***322;a Nie dzia***322;a tylko zrobione przez ten program.
zefel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 15:14   #4
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Radzi***322; bym zmienic program, bo ten vinavi p***322;ata r***243;zne figle i filmy nim zrobione najwyra***378;niej nie s***261; zgodne ze specyfikacj***261; DVD. To jest wina tylko i wy***322;***261;cznie tego programu.
__________________

rork jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.