Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.01.2008, 11:01   #1
Liar
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.10.2004
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 139
Liar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziwny problem z DVDMaestro i Scenaristem

Witam grupę "po latach" . Potrzebowałem zainstalować Netframework 3.0, ale zażądało Service Pack 2 więc dostało (Windows XP) i coś się schrzaniło z Preview pod Scenaristem i DVDMaestro. Jest obraz, ale nie idzie płynnie tylko nim szarpie. Wcześniej było oczywiście wszystko super. Może ktoś się spotkał z takim problemem i znalazł rozwiązanie ?

P.s. Nie cierpię SP2 - unikałem go jak ognia, ale stało się.
Liar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.01.2008, 12:49   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bez przesady - M$ ***322;ata ten sw***243;j dziurawy system, to trzeba instalowa***263;. Co do problemu - mam NF 3 i aktualizacje ***322;***261;cznie z dzisiejsz***261; i problem nie wyst***281;puje. Gdzie indziej musisz szuka***263; przyczyn.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2008, 21:48   #3
Liar
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.10.2004
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 139
Liar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niezmiernie sobie cenię Twoją opinię Retoou, ale tak jak pisałem, po instalacji SP2 mam takie klocki. Coś się podmieniło w trakcie. To nie jest wina NF 3 tylko Sp2. Może kodeki się "poprzestawiały". Scenarist jest dla mnie programem "sztandarowym" dzięki Tobie, a przede wszystkim 1stwasp'owi.
Zatem jeżeli u Ciebie działa on OK, to trudno mi zgadnąć gdzie tkwi błąd.
Instalowaniem Windowsów zajmuję się poniekąd zawodowo, zatem muszę wrócić do SP1. (Na szczęście zrobiłem Ghost'a) .
Pozdrawiam.
Liar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2008, 21:40   #4
Liar
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.10.2004
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 139
Liar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Z poziomu "Dodaj usuń programy" odinstalowałem SP2 (nie obyło się bez kilku ostrzeżeń) i wszystko wróciło do normy czyli działa prawidłowo. Ktoś kiedyś wspominał mi, że gdy instaluje się SP2 ze strony Windows Update to lubia się dziać różne, dziwne rzeczy. Ponoć najlepiej instalować SP2 zintegrowany z Windowsem. Może ktoś to potwierdzi lub zaprzeczy, ponieważ nie ukrywam, że męczą mnie niewyjaśnione sytuacje.

Pozdrawiam.
Liar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 20:23   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie wiem - w sumie nie powinno to robi***263; r***243;***380;nicy. Kiedy***347; instalowa***322;em SP2 jako oddzielny update do windy, ostatnio instalowa***322;em Wind***281; ze zintegrowanym SP2 - nigdy nie mia***322;em takich problem***243;w.

Mo***380;e system ju***380; 'z deka' zakurzony i dlatego instalacja powoduj***261; te (i nie tylko te) uboczne efekty?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.