Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2007, 19:53   #1
adiromanus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2007
Posty: 7
adiromanus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy pliki Vob i rest

Witam .
Może i to śmieszne, ale nie wiem co mam zrobić, jak połączyć ze sobą te pliki aby płyta działała poprawnie ? Przeczytałem na FAQ że mam wypakować REST do Vob i tak zrobiłem, ale co otweram to tylko to, co jest zawarte w danym pliku, nie wczytuje samoczynnie następnych plików. Mam czterdzieche na karku i czasami czytam posty i nie wiem o czym moi fachowcy piszecie, to czarna magia. Mam nadzieje, że nie ostawicie mnie na pastwę losu uczę się wszystkiego, bo moje córy nic nie kumają. Pozdrawiam
adiromanus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2007, 20:02   #2
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez adiromanus Podgląd Wiadomości
Witam .
Może i to śmieszne, ale nie wiem co mam zrobić, jak połączyć ze sobą te pliki aby płyta działała poprawnie ? Przeczytałem na FAQ że mam wypakować REST do Vob i tak zrobiłem, ale co otweram to tylko to, co jest zawarte w danym pliku, nie wczytuje samoczynnie następnych plików. Mam czterdzieche na karku i czasami czytam posty i nie wiem o czym moi fachowcy piszecie, to czarna magia. Mam nadzieje, że nie ostawicie mnie na pastwę losu uczę się wszystkiego, bo moje córy nic nie kumają. Pozdrawiam
Co i czym otwierasz? Z Twojego opisu wygląda, że jest to obraz płyty w formacie DVD-Video i jeżeli otwierasz za pomocą np. PowerDVD każdy plik oddzielnie, to taki właśnie efekt uzyskasz. Skorzystaj z opcji "wybierz źródło"
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 12:33   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
..albo (przy PowerDVD jako domy***347;lny odtwarzacz) otw***243;rz plik VIDEO_TS.IFO.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 20:05   #4
slawo59
Bywalec
 
Avatar użytkownika slawo59
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Lokalizacja: Polska
Posty: 29
slawo59 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Albo ....
Co masz za pliki ??
Zassa***322;e***347; DVD w kilku plikach. Jest jeden REST.rar - rozumiem
A pozosta***322;e jak wygl***261;daj***261;.
Mo***380;e maj***261; jak***261;***347; nazw***281; ??
Np.
co***347;_tam_co***347;_tam.VTS-01_1
co***347;_tam_co***347;_tam.VTS-01_2
co***347;_tam_co***347;_tam.VTS-01_3
co***347;_tam_co***347;_tam.VTS-01_4

Wywal wszystko co jest przed VTS, zgraj to do katalogo VIDEO_TS i tam skopiuj wszystko co jest w REST.rar.
Powinno zadzia***322;a***263;
__________________
Krytykować może każdy głupiec, i wielu z nich to robi.
slawo59 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2008, 16:26   #5
adiromanus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2007
Posty: 7
adiromanus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sorry, ale nie było mnie trochę. Robiłem jak napisałeś,lecz te pliki nie chcą się ustawić w odpowiedniej kolejności. To prawda co napisałeś mam jeden plik Rar i cztery Vts, ale menu nie wgrywa się i tak dalej co jest do cholibki ze mną nie tak, że nie widzę błędu. Newro nie chce przyjąć polików Video_ts bo coś tam coś tam. Kurcze kiedy się wreszczie naucze. Wbijesz mi to do głowy czy mam zrezygnować.
adiromanus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2008, 16:29   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mog***281; wbi***263; (do g***322;owy) - je***347;li chcesz uzyska***263; jak***261;***347; pomoc, to opisuj dok***322;adnie problem - "co***347; tam co***347; tam" m***243;wi te***380; moja te***347;ciowa...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2008, 17:29   #7
adiromanus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2007
Posty: 7
adiromanus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problemy ,problemy

To zacznę od początku. Mam plik Rar w nim różne takie tam: Video_Ts.Bub,Video_Ts.Ifo i Video_Ts.Vob. Tak, no tak, ale mam też 4 pliki z nazwą filmu na końcu dochodzi Vts 01, 02,03,04.Próbowałem to wszystko połączyć i zapakować do Nero w celu wypalenia. Wypakowałem Rar i przeciągałem do Video_Ts lecz Nero nie przyjmuje tego. Próbowałem też innych sposobów w Nero bez rezultatu. Chcę połączyć wszystkie pliki i wypalić DVD a one nawet nie chcą się ustawiać według kolejności brzydkie. I tu jest ten problem, jak to zrobić i wypalić. Jak kolejno je poukładać no wiesz cholibka coś mi to nie wychodzi. Proszę o pomoc.
adiromanus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2008, 18:53   #8
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wszystko musi by***263; du***380;ymi literami.

Nazwa filmu nie jest w standardzie DVD-Video - powywalaj.

Najlepiej podejrzyj jak jest na innych p***322;ytach DVD - ma by***263; tak samo je***347;li chodzi o nazewnictwo.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2008, 16:21   #9
adiromanus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2007
Posty: 7
adiromanus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pliki Vob

Dzięki, podejrze i coś tam wypale. Obaczy się czy się uda. Pozdro
adiromanus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.