Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.01.2005, 17:41   #1
pseudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2004
Posty: 6
pseudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pliki vts-co z tym dalej zrobic?

w jaki sposob polaczyc i wypalic te pliki: vts_01_0.vob , vts_01_1.vob , vts_01_2.vob , vts_01_3.vob , vts_01_4.vob , video_ts.bup , video_ts.ifo , video_ts.vob , vts_01_0.bup , vts_01_0.ifo . probowalem w nero vision express 3 tyle, ze nie jest aktywne oryginalne menu ( brak dostepu do napisow itd. ) tylko utworzone przez nero. nie mozna tez przelaczac rozdzialow tzn. rozdzialy zostaly podzielone miedzy te pliki, ktore podalem na poczatku. prosze pomozcie. pozdrawiam.
pseudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.01.2005, 19:54   #2
pseudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2004
Posty: 6
pseudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zamienilem tez te pliki na iso programem imgtool, wypalilem obraz na plycie dvddecrypterem i kolejnosc calego video zostala zmieniona! juz naprawde brakuje mi pmyslow! pomocy!
pseudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2005, 21:01   #3
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Spokojnie, spokojnie, na początek troche info, ile ważą wszystkie pliki (w GB)?
co sie dzieje po odpaleniu np. w PowerDVD poprzez otwarcie pliku VIDEO_TS.IFO?
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2005, 21:54   #4
pseudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2004
Posty: 6
pseudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pierwszy, ktory podalem _0 - 116mb , nastepne cztery po okolo 1 gb , video_ts.vob - 43 mb pozostale liczone w kilo , w sumie 4,11 gb. po odpaleniu video_ts.ifo nie odtwarza od poczatku. zamiast polaczyc pliki 0,1,2,3,4 i w takiej kolejnosci powinny byc odczytywane to kompletnie jest to pomieszane!
pseudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2005, 23:00   #5
pseudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2004
Posty: 6
pseudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie odzywalem sie poniewaz nie mialem zbytnio czasu. podalem dokladne informacje na temat tych plikow itd. czy naprawde nie da sie juz nic z tym zrobic?
pseudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2005, 23:32   #6
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pseudo
nie odzywalem sie poniewaz nie mialem zbytnio czasu. podalem dokladne informacje na temat tych plikow itd. czy naprawde nie da sie juz nic z tym zrobic?
A próbowałeś zwykłym Nero Burning ROM-em nagrać kompilację DVD Video.
Utwórz taki dysk, przeciągnij wszystko do katalogu VIDEO_TS - wypal na jakiejś RW i zobacz czy zadziała...

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2005, 23:53   #7
pseudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2004
Posty: 6
pseudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w nero w kompilacji dvd-video przenosi do lewego okna i "przeksztalca" tylko 5 ostatnich plikow z tych, ktore wymienilem natomiast przy pierwszych pieciu o najwiekszej pojemnosci wywala komunikat, ze "pliki te nie moga rezydowac w folderze video_ts kompilacji dvd-video". p.s. to byla pierwsza czynnosc jaka wykonalem i chyba najprostszy sposob, a wiec wspominanie o tym wydawalo mi sie zbedne!
pseudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2005, 00:08   #8
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pseudo
w nero w kompilacji dvd-video przenosi do lewego okna i "przeksztalca" tylko 5 ostatnich plikow z tych, ktore wymienilem natomiast przy pierwszych pieciu o najwiekszej pojemnosci wywala komunikat, ze "pliki te nie moga rezydowac w folderze video_ts kompilacji dvd-video". p.s. to byla pierwsza czynnosc jaka wykonalem i chyba najprostszy sposob, a wiec wspominanie o tym wydawalo mi sie zbedne!
OK... - napisałem tak, gdyż czasami najprostsze pomysły najtrudniej przychodzą...
Nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje - pewnie to jakiś ściągnięty skąciś film - ale skoro po wypaleniu DVDDecrypterem wszystko działa a masz tylko zamienioną kolejność jak piszesz, to może pozamieniaj ją na właściwą zmieniając nazwy plików *.VOB, np. 1 mien na 4, 2 na 1 itp... Właściwą kolejność pozwoli Ci ustalić ich podgląd...
Jeżeli natomiast będą one po kolei a mimo to przy odtwarzaniu będą nie po kolei to musisz od nowa wygenerować pliki IFO do VOBów.
Tylko wtedy skopiuj same pliki VOB o numerach od 1 do 5 bez 0 do pustego katalogu i korzystając z IfoEdit wygeneruj pliki IFO i zobacz czy działa właściwie.
Jak to zrobić poszukaj w moich wcześniejszych postach, pisałem o tym na tym forum...
Pozdrawiam!!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2005, 14:20   #9
pseudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2004
Posty: 6
pseudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
gdy probowalem utworzyc pliki ifo za pomoca programu ifoedit pojawil sie komunikat "could not find any vob unit in the vob file(s)". jezeli chodzi o kolejnosc to moze bardziej dokladnie to opisze: niema w ogole ciaglosci tego video, w najmniej oczekiwanym momencie nastepuje przerwa, a nastepnie wyswietlana jest inna scena, tak jakby same pojedyncze voby zostaly podzielone jeszcze dodatkowo na sciezki. najbardziej ciekawi mnie to dlaczego nie jest aktywne oryginalne menu tzn. nie mozna wejsc w ustawienia itp.?
pseudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2005, 16:15   #10
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a Twoje plik na pewno nazywają się VTS_01_1.VOB itd a nie jakoś inaczej...
na przykład VTS_01_001.VOB itd...??

Wydaje mi się po woli, że wina nie leży w metodzie tylko w plikach... są albo złe technicznie, albo są do nich niewłaściwe IFO...

Spróbuj jeszcze np. VobEditem wyjąć film, audio i napisy i zmuksować to od nowa IfoEditem czy utworzy się poprawna struktura i będzie działało...

i jeszcze odtwórz PowerDVD jakiś plik sam VOB klikając w niego - czy wtedy też jest nieciągły... czy ciągły??

Jak jest ciągły to wina IFO, jak dalej jest źle to wina leży w VOBach...

I upewnij się jeszcze z 2 razy czy masz właściwe nazwy plików....

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2022, 14:25   #11
bari83
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.09.2022
Posty: 2
bari83 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Siemka,
Jestem tu nowy i mam pytanie co do nagrywania filmów na dvd. Ze dwa udało mi się zainstalować, ale z resztą mam problamy. Nagrywam Ahampoo i Nero i mam błąd, że brakuje pliku VTS_01_0.VOB i nie wiem co dalej z tym zrobić. Filmy ściągam z chomika, torrenta. Różnie. Czy musi być jakiś specjalny format filmów np. avi, mkv czy coś żeby ten plik znalazło?
bari83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2022, 16:35   #12
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,266
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez bari83 Podgląd Wiadomości
Siemka,
Jestem tu nowy i mam pytanie co do nagrywania filmów na dvd. Ze dwa udało mi się zainstalować, ale z resztą mam problamy. Nagrywam Ahampoo i Nero i mam błąd, że brakuje pliku VTS_01_0.VOB i nie wiem co dalej z tym zrobić. Filmy ściągam z chomika, torrenta. Różnie. Czy musi być jakiś specjalny format filmów np. avi, mkv czy coś żeby ten plik znalazło?
Nie działa, bo ściągasz filmy. Na legalnych jest OK.
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2022, 16:51   #13
bari83
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.09.2022
Posty: 2
bari83 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Nie działa, bo ściągasz filmy. Na legalnych jest OK.
To poleć proszę jakąś legalną stronę.
bari83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2022, 17:17   #14
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,266
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie mogę. Za reklamy jest ban.
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.