Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.09.2009, 20:02   #1
t-mac15
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika t-mac15
 
Data rejestracji: 08.01.2005
Posty: 8
t-mac15 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po nagraniu, wideo jest odtwarzane na TV lecz na PC 'niewidoczne'

Witam

Mam taki pewien zgrzyt z nerovision express 3, z tego co widzę na forum to nie cieszy się on dużym szacunkiem jednak mnie w zupełności wystarczał. Chodzi o nagrywanie meczy w divx/xvid jako dvd-vid żeby można było oglądać w odtwarzaczach dvd na tv. Wszystko działało dobrze aż do czasu. Po nagraniu, wideo jest odtwarzane na TV bez problemu jednak jak wrzucę płytkę do mojego napędu żeby obejrzeć na monitorze komputera, to wideo nie jest wykrywane, pojawia się tylko ikonka 'Dysk CD/DVD' 0 bajtów. Jakby był to pusty nośnik.
Niby nic ale strasznie mnie to wkurza, czasami wolę obejrzeć na monitorze niż na TV. Czy ktoś ma pojęcie co może być nie tak? Jak mówiłem było dobrze do czasu aż sformatowałem dysk. Tak mi się wydaje. Wcześniej było wyśmienicie.

Po drugie, tak przy okazji, czy ktoś mógłby polecić jakiś prosty programik, taki dla mnie nooba, bez zbędnych bajerów ale ewentualnie 'cieszący się większą renomą' wśród społeczności Jak mówię, chodzi mi jedynie o nagranie divx/xvid na płytkę dvd aby można było oglądać poprzez kino domowe czy inne takie.

Dziękuję z góry.
t-mac15 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.10.2009, 08:18   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To raczej kwestia samego palenia niż NV. Zawsze przerabiaj zapisując pliki na dysk, bez jednoczesnego wypału. Wypal później, po sprawdzeniu działania, inną aplikacją. Programik, który mogę polecić, to ConvertXtoDVD - szybki i skuteczny.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2009, 21:08   #3
t-mac15
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika t-mac15
 
Data rejestracji: 08.01.2005
Posty: 8
t-mac15 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki, ten programik spełnił swoją rolę, wszystko śmiga i jestem w stanie odczytać na kompie. A raczej komp jest w stanie odczytać.

pozdrawiam
t-mac15 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
wrocławskie (polskie) drogi... andrzejj9 Off topic 117 13.09.2010 13:09
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 20:34
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.