Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.11.2009, 21:59   #1
Claudi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.11.2009
Posty: 3
Claudi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Podział pliku VOB

Cześć!

Jestem nowy w temacie i ze skruchą od razu przyznaję, że nie przejrzałem wszystkich 170 stron z dyskusjami.

Mam takli problem:

W jednym pliku VOB mam zapisanych kilka oddzielnych zupełnie filmików. Jak podzielić ten plik w taki sposób, by każdy filmik znalazł się w oddzielnym pliku VOB i mógł być odtwarzany bez konieczności wchodzenia do menu płyty DVD?

Czy możecie podpowiedzieć, w jakich dyskusjach szukać rozwiązania?

Pozdrawiam -
Claudi
Claudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.11.2009, 22:07   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie za bardzo chwytam drugą część pytania. Jak chcesz pociąć film na kawałki, to możesz to zrobić np. DVDShrinkiem. Ale przy każdym cięciu powstaną Ci osobne struktury...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2009, 22:38   #3
Claudi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.11.2009
Posty: 3
Claudi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam,

Głównie chodzi mi o wygodę.

Weźmy na przykład płytkę z karaoke, na której jest 16 utworów. Gdy każdy z nich jest w oddzielnym VOB-ie, można szybko "odpalić" taki utwór na imprezie nie marnując czasu na przechodzenie przez całe menu i tak dalej.

Gdy jednak masz wszystko w jednym pliku - wybór jest utrudniony, ponadto dany utwór może znajdować się w w dwóch plikach VOB.

Wydzielając każdy z utworów do oddzielnego pliku uzyskuję sporą wygode działania - do ich odpalenia wystarczy dowolny VOB player i już. NIe przechodze przez rozmaite menu itp.

Pozdrawiam
Claudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2009, 23:09   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na dysku OK. Ale nie da się wtedy kilku części wypalić na jednej płytce...

Tak jak mówiłem - Shrink w trybie reauthor.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.11.2009, 23:13   #5
Claudi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.11.2009
Posty: 3
Claudi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki.
A na tym akurat by je umieścić z powrotem na jednym dysku mi specjalnie nie zależy. Wystarczą mi oddzielne VOBy na HDD - w zupełności.

Pozdrawiam
Claudi
Claudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Przydatne artykuły, rozwiązania Tips & tricks > Win 2000/XP/2003 Eliasz Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 28.09.2008 23:44
dvd z kamery rogmanmajkel DVD-Video 16 26.05.2007 18:48
POMOCY !!! Niesztampowe dzielenie pliku VOB matdb DVD-Video 2 10.03.2006 15:51
zmina pliku VOB matmag DVD-Video 3 31.10.2004 16:52
brakuje pliku VOB - czy da sie obejsc? michael DVD-Video 1 26.09.2004 20:35


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.