Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.02.2009, 14:18   #1
Mioda
Bywalec
 
Data rejestracji: 28.09.2002
Posty: 29
Mioda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Przepraszam jesli zasmiecam forum, ale nie moge znalezc odpowiedzi w juz istniejacych postach albo nie wiem ze czyjas wypowiedz jest rozwiazaniem mojego problemu. To dlatego ze jestem w edycji DVD kompletnie zielony.

Mam DVD z serialem. Odcinek nie pokrywa sie z jednym plikiem VOB - standard :-)

Jak moglbym wyizolowac odcinek i nagrac go jako 1 plik VOB albo od razu zrzucić go do DIVX.

Probowalem cos zdzialac VobEdit, ale jakos go nie rozumiem. Albo zrzuca mi wszystkie odcinki do jednego VOBa albo zgrywa same MENU. Co oznaczaja ikonki w lewym oknie LBA tez nie wiem :-(

PS> Dane na DVD znajduja sie tylko w katalogu VIDEO_TS (Audio_TS jest pusty)

Jeszcze jedno
Serial jest polski wiec problem napisów odpada.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 22.02.2009 o godz. 14:28
Mioda jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.02.2009, 14:27   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
O, sposobów jest mnóstwo...

Na dzisiaj szef kuchni poleca początkującym darmowego DVD Shrink'a. Ustawiasz go w tryb reauthor, wybierasz poszczególne odcinki (titles) z okna po prawej, przeciągasz mychą do okna lewego i wciskasz przycisk backup.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2009, 06:15   #3
Mioda
Bywalec
 
Data rejestracji: 28.09.2002
Posty: 29
Mioda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Probowalem Shrinkiem tylko wychodzilo to mi tak ze przy 6 odcinkach na DVD pliki Title byly tylko 2 - oba identyczne, po 2 godziny - i chyba nie daloby sie po prostu przeniesc konkretnych odcinkow do okna po lewej... Chyba ze zle kombinuje.
Wiec w trybie Re-author probowalem ustawiac opcje Set Start/End Frames i zapisywac kazdy odcinek w osobnej kompilacji. Sposob to łopatologiczny, chociaz mi by moze wystarczyl... Tylko przydalaby sie tam opcja przesywania pojedynczych klatek, bo bawienie sie w Play/Pause i celowanie w okreslony moment nagrania jest niezbyt precyzyjne :-(
Mioda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Poradnik HD - kompletna instalacja i konfiguracja kodeków i playerów. Smartek High Definition 139 11.12.2016 20:03
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 19:56
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 11:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.