Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.05.2005, 17:27   #1
Ryżu
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.04.2005
Posty: 25
Ryżu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question powrót do zacinania się filmów

no i znów problem tylko na innym stopniu
Prosze o wytłumaczenie mi jak zrobić re-author zrobionego filmu
film został zkompresowany programem WINavi converter 6.2 jak by był ktos łaskawy podać krok po kroku jak zrobic no niestety ja jestem początkującym w tej dziedzinie
Ryżu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.05.2005, 08:07   #2
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
co chcesz dokladnie zrobic/
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2005, 17:46   #3
Ryżu
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.04.2005
Posty: 25
Ryżu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zacina mi się nagrany film takie zacięcia sa co 4 s no i nie da się tego oglądać jak zrobić by się nie zacinał obraz i było ok tytlko krok po kroku całą instrukcję PROŚBA
Ryżu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2005, 18:22   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Człowieku! nikt nie jest w stanie pojąć o co ci chodzi! Napisz po ludzku (a nie klingońsku) co to za film (,avi, DVD, VCD, wmv...) i na czym on się tnie (odtwarzacz, komputer), na jakiej płycie nagrany, czym (nagrywarka) k****
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2005, 21:48   #5
Ryżu
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.04.2005
Posty: 25
Ryżu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no właśnie to jest tak film na DVD juz wypalony nagrywarką LG GSA 4163B na płytkach sony, przerobiony film z AVI na DVD programem WINavi converter no i po tym wypaleniu gdy włozymy płytke do stacjonarnego odtwarzacza to przycina się w odctepach co 5, 8 s
no i chciałbym dowiedzieć się jak zaprzestać tnięciu sie filmów podobno reauthoring cos pomaga tak ktos pisał ale jak zrobic ten reauthoringa to nie wiem albo inny jakis co robi z napisami bądz zamienia rmvb na dvd juz gotowe !!!!!!!!!
Ryżu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2005, 22:02   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a czy ten stacjonarny odtwarzacz czyta inne nagrywane DVD? (marka/model poproszę)

czy to płyta - czy + czy + ze zmienionym bitsettingiem?

WinAvi Video Conwerter robi jak najbardziej poprawne DVD, które nie powinno się ciąć (gdyby było coś nie tak to komputer też miał by problem), więc winna jest raczej po stronie stacjonarki, płyty lub mniej prawdopodobne nagrywarki.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2005, 08:14   #7
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ryżu
no właśnie to jest tak film na DVD juz wypalony nagrywarką LG GSA 4163B na płytkach sony, przerobiony film z AVI na DVD programem WINavi converter no i po tym wypaleniu gdy włozymy płytke do stacjonarnego odtwarzacza to przycina się w odctepach co 5, 8 s
no i chciałbym dowiedzieć się jak zaprzestać tnięciu sie filmów podobno reauthoring cos pomaga tak ktos pisał ale jak zrobic ten reauthoringa to nie wiem albo inny jakis co robi z napisami bądz zamienia rmvb na dvd juz gotowe !!!!!!!!!
Zacznij od sprawdzenia, czy film zacina się po odpaleniu z dysku twardego
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2005, 08:05   #8
Krzsiek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2004
Posty: 8
Krzsiek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam podobny problem ze swoim filmem, tylko ze ja robilem reautoring z filmu dvd i nagrwalem go na inna plytke (dvd-) i na takim smiesznym odtwarzaczu dvdshark film sie zacina a na odtwarzaczu philipsa idzie normalnie. I tu mam problem bo film na tej orginalnej plytce dzialal mi na odtwarzaczu dvdshark, a po zrobieniu reautoingu juz nie. Czy wina moze byc to ze wypalalem plytke na przedkosci 4x, i plytka jest na dvd-??, czy tez moze to ze na orginalej plytce byly dwa te same filmy, a ja wybralem ten co akurat nie trzeba??
Krzsiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2005, 08:31   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
duzo Napisałeś, ale mało konkretnie.

czyli tak: płyta po reautoringu chodzi w kompie/Philipsie - potrafi mocno kaszaniaste płyty przeczytać, przynajmniej te z którymi miałem do czynienia

nie chodzi w na takim śmiesznym odtwarzaczu

czyli wychodzi na to, że najprawdopodobniej płyta do bani - jaka nagrywarka? jaka płyta?

prędkość 4x jest świetna, chyba, że to bardzo stara nagrywarka, lub 16x i płyty z takim indeksem. edit: to minus to raczej odpada (nie widziałem takich płyt) 16x edit2: właśnie zobaczyłem

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 07.05.2005 o godz. 08:41
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 13:45   #10
AIRWOLF
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika AIRWOLF
 
Data rejestracji: 13.04.2005
Posty: 2
AIRWOLF w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam własnie taki sam problem. Przerobiłem film avi na DVD WinAvi Video Converter 7.1 i na komputerze z dysku wszystko idzie idealnie, po nagraniu na nośnik film w komputerze tez idzie normalnie, ale gdy film odtwarzam na stacjonarnym DVD tak dziwnie przycina w równych odstepach czasu, jak dobrze sie przyjżałęm to tak jak by pare klatek było ominietych i te niby ominiete klatki powoduja to przycinanie (miniej wiecej tak co 2-3 sekumdy).
Nie wiem co z tym zrobiż prosze o pomoc, kodeki mam mniej wiecej wszystkei zainstalowane, te potrzebne, wiec nei wiem co powoduje to przycinanie. Jak przerobie film z rmvb na DVD to jest wszystko dobrze tylko z avi na DVD.
AIRWOLF jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 22:59   #11
adamxx68
Bywalec
 
Avatar użytkownika adamxx68
 
Data rejestracji: 04.01.2006
Lokalizacja: Katowice
Posty: 50
adamxx68 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeśli już mówisz, że coś przegrywasz napisz model nagrywarki bo ona ma tu kluczowe znaczenie Nie wydaje mi się żeby to była wina programu,ale proponuje VSODivxToDVD.Osobiście właśnie na tym programie przerabiam avi,oraz wypalam na NEC DVDRW ND3520A, i jeszcze nie miałem problemu.Czas konwersji 2plików ok.1.5h. na procku P4 2.4. Pozdrawiam..
adamxx68 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2006, 02:14   #12
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez adamxx68
Nie wydaje mi się żeby to była wina programu
Z moich obserwacji postów na forum wynika, że to jednak wina WinAvi... Tak ca co drugiej osobie przydarza się dokładnie to samo.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2006, 06:19   #13
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Z moich obserwacji postów na forum wynika, że to jednak wina WinAvi... Tak ca co drugiej osobie przydarza się dokładnie to samo.

I chyba tak z wersjami 7
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2006, 07:03   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
VSODivX2DVD dla odmiany funduje często rozjazd dźwięku z obrazem
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2006, 07:09   #15
tief
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 13
tief w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zacinka

Też miałem zacinanie na DVD stacjonarnym jak używałem
WinAVIVideoConverter. Spróbuj innym np. Cucusoft AVI to VCD DVD MPEG Converter Pro
tief jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.