Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2008, 23:07   #1
beretjr
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2008
Posty: 2
beretjr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PROBLEM DVD X COPY PLATINUM.

Witam,

Jestem tutaj nowy i mam maly problem z programem dvd x copy platinum.
Trudno jest mi zdjagnozowac opierajac sie na google,brak wpisow.
Po zainstalowaniu i probie uruchomienia dostaje komunikat :

(42) Startup error.restart the application.
If the problem persists contact technical support.

Czy ktos mial moze podobny problem.
System operacyjny to windows vista.
beretjr jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.01.2008, 23:15   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
contact technical support.
Zacz***261;***322;bym od tego mo***380;e...
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2008, 23:21   #3
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez beretjr Podgląd Wiadomości
Witam,

Jestem tutaj nowy i mam maly problem z programem dvd x copy platinum.
Trudno jest mi zdjagnozowac opierajac sie na google,brak wpisow.
Po zainstalowaniu i probie uruchomienia dostaje komunikat :

(42) Startup error.restart the application.
If the problem persists contact technical support.

Czy ktos mial moze podobny problem.
System operacyjny to windows vista.
Podejrzewam, że wersja programu, który używasz jest niekompatybilna z Twoim systemem operacyjnym.

W ogóle, to nie wiem, czy jakakolwiek wersja tego programu jest a vistą kompatybilna. A tak w szczególe, to ten program jest taki sobie i jest wiele lepszych programów do kopiowania DVD-Video, ale o tym to już na forum
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2008, 23:33   #4
beretjr
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2008
Posty: 2
beretjr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zene_k ,

Przejzalem formu w poszukiwaniu dobrego programu ale wciaz go nie znalazlem.
Uzywalem clonedvd ,dvdfab mily w obsludze ale kiepsko wypalaja plyty.
Moje stacjonarne dvd raz przyjmuje nagrane plyty a czasem nie. Co do plytek to tez przerabialem chyba wszystkie, zatrzymujac sie na verbatimach. Zmienialem firmware nagrywarki i wciaz to samo.
Gdzies na forum wyczytalem ze to wlasnie moze byc problem softu. dlatego moje zainteresowanie padlo na dvd x copy.
beretjr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2008, 06:44   #5
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
To Ci mówię od razu, żebyś dał sobie z nim spokój. Ja to robie za pomocą CloneDVD 2, a filmy, które zajmują więcej miejsca na dysku konwertuję za pomocą Pinnacle IC 8. Nie wiem tylko, czy pinnacle pójdzie na viście, ale radziłbym się zainteresować tym programem, bo naprawdę warto. Po przekonwertowaniu wypalam na płytę za pomocą Nero, używając dobrych nośników i dobrej nagrywarki, jako opcję DVD-Video. I wszystko śmiga
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.